gry planszowe karciane > List Miłosny (edycja rozszerzona)
GRY KARCIANE
logo przedmiotu List Miłosny (edycja rozszerzona)

List Miłosny (edycja rozszerzona)

Wielokrotnie nagradzana i niezwykle popularna gra ryzyka, dedukcji oraz szczęścia

cena:

19.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 8
wiek: od 14 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Bard (2017)
projektant: Seiji Kanai

wersja językowa: polska

Opis


Wkrocz na królewski dwór i zdobądź serce księżniczki!
Po nieudanym zamachu stanu młodzi zalotnicy z całego królestwa (niemłodzi zresztą także) szukają sposobu na pocieszenie strapionej księżniczki. Ty, graczu, wcielisz się w jednego z tych sprytnych zalotników i starać się będziesz przekazać swój list miłosny księżniczce, aby zdobyć jej serce. Niestety, Anette zamknięta jest w pilnie strzeżonympałacu, będziesz więc musiał skorzystać z pomocy pośredników, aby dostarczyć wiadomość. W trakcie rozgrywki trzymać będziesz w ręku sekretną kartę, która przedstawia osobę posiadającą aktualnie twój list. Upewnij się, że na koniec dnia wiadomość znajdzie się w rękach osoby najbliższej księżniczce, aby mieć pewność, że Anette przeczyta twe wyznanie jako pierwsze! Mocne karty przynoszą szybką korzyść, ale czynią z ciebie cel. Z drugiej strony, poleganie zbyt długo na słabych kartach skończy się tym, że twój list wyląduje w kominku!


List Miłosny to wielokrotnie nagradzana i niezwykle popularna gra ryzyka, dedukcji oraz szczęścia do tej pory dostępna jedynie dla 2-4 graczy, teraz dzięki Edycji Rozszerzonej mamy możliwość na rozgrywkę dla 5 do 8 osób dzięki dziesięciu nowym postaciom!

Format koszulek: 70x120mm

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2019-10-30 wspaniała gra w podróż autor: wojtast

Jedna z najlepszych przenośnych gier. Niby mała gra, niby tylko parę kart, ale dająca ogromną ilość frajdy.
Graliśmy ze znajomymi w pociągu jadąc z północy Polski na południe. Graliśmy non-stop przez kilka godzin. Wciąż bez znudzenia.
Jest w grze pewna doza losowości, plus eliminacja graczy. Ale w tak szybkiej grze w ogóle to nie przeszkadza i tylko dodaje humoru.
Małe a tak cieszy.
dodano: 2019-08-18 Idealna gra na podróż autor: kopernik92

Podstawowa wersja (2-4 graczy) posiada tylko 16 kart. Pomimo tego jest świetna i wciąga na dłużej. Jedna runda, w zależności od liczby graczy, może trwać do 10 minut chociaż zazwyczaj zakończy się szybciej.

Wynika to z faktu, że każdy gracz posiada na ręce jedną kartę. Każda karta przedstawia osobę, która w danym momencie niesie nasz list miłosny do Księżniczki. Im ważniejsza postać tym łatwiej dotrzeć do adresatki. Każda karta posiada również swoje akcje, które są podstawą mechaniki Listu Miłosnego. Akcje te wykonujemy by wyeliminować innym adoratorów Księżniczki.

Gra poprzez małą liczbę kart jest idealna by zabrać ją do pociągu. Nie wymaga stolika by rozłożyć karty. Po prostu każdy dostaje kartę a z pozostałych kart tworzymy stos dobierania.
Gra posiada też ładne ilustracje, chociaż nie dają one jakiegoś klimatu.
Zasady tłumaczy się szybko ale zazwyczaj trzeba zagrać dwa razy żeby "zatrybić" w pełni.
Rozszerzenie dodaje kolejne karty, które umożliwiają rozgrywkę do 8 osób co jest kolejnym plusem.

W tej cenie gra naprawdę daje dużo zabawy więc warto ją kupić jeśli potrzebujemy czegoś do podróży lub na małą przerwę między zajęciami