gry planszowe karciane > Dominion - Imperium (edycja polska)
GRY KARCIANE
logo przedmiotu Dominion - Imperium (edycja polska)

Dominion - Imperium (edycja polska)

Rozszerzenie do gry Dominion

cena:

129.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Games Factory Publishing (2017)

wersja językowa: polska

Opis


Świat jest wielki, a twoje królestwo rozległe. Właściwie to już nie tyle królestwo, ile imperium. Co oznacza, że ty jesteś imperatorem. W związku z tym należy ci się okazalsze krzesło, możesz też nazwać swoim imieniem sałatkę. Cóż, bycie imperatorem to nie przelewki. Skoro świt zapa-lasz święty płomień; później godzinami przesiadujesz na spotkaniach komitetu, próbując usta-lić, dlaczego właściwie ten płomień wciąż gaśnie. Zdarza się też, że twoje armie podbijają nowy kontynent, a ty nie masz bladego pojęcia, co z nim teraz począć. No i jeszcze to ryzyko zamachu... Jeden pachołek kosztuje przed tobą każdą potrawę, a drugi sprawdza na własnym ciele ostrość każdego ostrza, które próbuje cię dosięgnąć. Doszło do tego, że w idy dowolnego miesiąca nie wyściubiasz nosa z pałacu. Mimo to bycie imperatorem to wspaniała sprawa. Nie oddałbyś tronu za żadne skarby świata, szczególnie że większość z nich i tak należy do ciebie.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-11-02 Uczta dla fanów Dominiona autor: leser

Mam wszystkie dodatki do Dominiona. I chcę więcej!

Opus Magnum Donalda X. Vaccarino nie przestaje mnie zaskakiwać. Każdy dodatek dorzuca nową jakość, zwiększa i tak nieprawdopodobną regrywalność tej serii, pozwala na kolejne niesamowicie emocjonujące partie.

Imperium plasuje się w ścisłej czołówce moich ulubionych dodatków. Znakomite nowe pomysły na karty, świetna mechanika długu, doskonałe karty Krajobrazów dzięki którym nawet rozgrywki z udziałem dokładnie takiego samego zestawu kart Królestwa mogą się znacząco od siebie różnić. Rewelacja!

Ważna uwaga! To raczej nie jest najlepszy dodatek dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z serią. Jeżeli masz za sobą tylko podstawkę lub Intrygę, lepiej sięgnij po któryś z wcześniejszych dodatków. Jeżeli chcesz możliwie szybko "awansować" do poziomu, który pozwoli w miarę łatwo przełknąć Imperium, warto zaopatrzyć się wpierw w dodatek Złoty Wiek, który również wprowadza sporo nowych elementów do rozgrywki.