gry planszowe karciane kolekcjonerskie > Magic The Gathering: Innistrad: Crimson Vow - Bundle
GRY KARCIANE KOLEKCJONERSKIE
logo przedmiotu Magic The Gathering: Innistrad: Crimson Vow - Bundle

Magic The Gathering: Innistrad: Crimson Vow - Bundle

Zestaw boosterów do MTG

cena:

160.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Wizards of the Coast (2021)

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Kiedy światło gaśnie, a nad Innistrad góruje księżyc w pełni, dla ludzkości nie ma już ratunku. Rodziny wampirów wyszczerzają swoje kły na zapach ludzkiej krwi, a wilkołakami kieruje zwierzęca wściekłość. Po wrzosowiskach przechadzają się hordy żywych trupów, a w laboratoriach ożywają stworzone przez alchemików mutanty. Ghule kryją się w ciemnych ulicach miast i nawiedzają zagubionych podróżników. Z głębi Innistradu potężne demony i psotne diabły planują upadek ludzkości…

Ludzie nie dają za wygraną. Robią wszystko, co w ich mocy, aby zwalczyć mroczne istoty. Tworzą uzbrojone w pochodnie tłumy i oczyszczają ogniem ulice miast. Szkolą wyspecjalizowanych wojowników, aby ci odpierali ataki potworów. Sił dodaje im moc Kościoła Avacyna, który nazwano na cześć potężnego archanioła. Ale czy to wystarczy, aby zapobiec zgubie ludzkości?

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną