gry planszowe karciane LCG > Warhammer 40 000: Podbój – Dżungle Nectavusa
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Warhammer 40 000: Podbój – Dżungle Nectavusa

Warhammer 40 000: Podbój – Dżungle Nectavusa

Pierwszy dodatek z Cyklu Martwego Świata

cena:

50.90 27.70 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 14 lat
czas gry: ok. 45 min.

wydawca: Galakta
nr katalogowy:PL-WHK16

wersja językowa: polska

Opis


W Dżunglach Nectavusa VI wszystko stanowi śmiertelne zagrożenie – dzikie zwierzęta, trujące mgły, kwaśne deszcze, a nawet drapieżne rośliny, które potrafią pochłonąć całe wozy opancerzone imperialnej armii. Nectavus VI nigdy nie było spokojną planetą, ale tym razem demoniczne inwokacje Psionika Chaosu, Sathariela, rozpętały tu prawdziwe piekło.

Sathariel jest silną jednostką armii Chaosu, której wysoki ataki i żywotność pozwolą wygrać niejedną batalię. Jednakże to, co czyni go tak niezwykłym i użytecznym na polu bitwy, to nowe słowo kluczowe Desant, które oddaje atak z zaskoczenia, będący wynikiem przeteleportowania/desantu/wygrzebania się jednostek. Sathariel może zostać wystawiony normalnie, po opłaceniu jego kosztu w wysokości 5, albo zdesantowany. Wtedy najpierw należy zapłacić 1 i wystawić go rewersem do góry, po czym, gdy rozpocznie się walka, można uiścić koszt w nawiasie (3), aby go odwrócić.

Oznacza to, że Sathariel może znaleźć się na polu bitwy za jedyne 4 zasoby. To jednak nie wszystko – dzięki swojej specjalnej zdolności przywraca on jedną kartę chaosu ze stosu kart odrzuconych na rękę właściciela. Gracze chaosu nie tylko otrzymują bardzo silną kartę samą w sobie, ale także doskonałą jednostkę, która odnajdzie się w każdej sytuacji, zaskoczy przeciwnika i dostarczy odpowiednich kart do sytuacji panującej na stole.

Często kupowane razem z Warhammer 40 000: Podbój – Dżungle Nectavusa:Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną