gry planszowe karciane LCG > Warhammer: Inwazja - Kataklizm
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Warhammer: Inwazja - Kataklizm

Warhammer: Inwazja - Kataklizm

Dodatek wprowadzający możliwość rozgrywki dla 4 graczy.

cena:

93.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4

wydawca: Galakta

wersja językowa: polska

pasuj¹ce koszulki: standard ccg (165 szt.)

Opis


„Walka dopiero się rozpoczęła”
Nigdy wcześniej tak wiele armii nie stawało w szranki jednocześnie. Rozszerzenie Kataklizm wprowadza nowe zasady i karty, umożliwiające równoczesną rozgrywkę w Warhammera: Inwazję dla czterech osób. Walcz o kontrolę nad miejscami przepełnionymi potężną magią w trybie każdy na każdego lub sprzymierz się  drugim graczem i wspólnie walczcie z przeciwnikami. Los Starego Świata wisi na włosku!

Gra karciana Warhammer: Inwazja skupia się na niesamowitych bitwach, sprytnych zarządzaniu królestwem i wykonaniu ważnych misji. Do zadań graczy należy ostrożne zarządzanie zasobami, by stworzyć potężne królestwa, uczestniczyć w wyprawach i atakować swoich wrogów.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

• 165 kart
• 1 instrukcja
• 1 żeton pierwszego gracza
• 37 żetonów dominacji
 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-04-25 Świetny dodatek autor: pyza

Na ten dodatek fani Inwazji czekali od dawna. Nareszcie można schować do szuflady wszelkie wymyślone "home rules" dla gry wieloosobowej. W pudełku znajdziemy jak zwykle karty, a te są wykonane (jak zawsze) na wysokim poziomie - grafiki bardzo przyjemne dla oka, jedynie niektóre tłumaczenia kart budzą lekki uśmiech na twarzy :). Co do grywalności kart, to myślę, że każdy znajdzie dla swojej armii coś przydatnego, choć są i takie karty, które raczej nigdy nie pojawią się w talii. Oprócz standardowych kart otrzymamy również karty Miejsc o które będziemy toczyć krwawe boje, żetony dominacji ,które będziemy zdobywać poprzez kontrolę wspominanych mistycznych kart miejsc. Miłym dodatkiem jest również żeton pierwszego gracza.

Mechanika gry pozwala cieszyć się grą czterem osobom naraz (pewnie w szóstkę też by dało radę), cała gra skupia się wokół kart miejsc, których jest zawsze mniej o jeden niż graczy biorących udział w rozgrywce, dzięki czemu nieustanie zmieniają one swoich właścicieli. Na koniec tury, Gracze zdobywają tzw. Punkty dominacji za kontrolowane miejsca. Zwycięzcą zostaje ten, kto zdobędzie osiem takich punktów. (Istnieją też inne warunki zwycięstwa, ale zdarzają się one dosyć rzadko). Gra jest szybka, zmusza do ataku już w zasadzie w pierwszej turze. Rozbudowywanie królestwa, może się okazać złem wyborem - może niestarczyć czasu, by dogonić "punktowo" bardziej agresywnych przeciwników. Ogólnie oceniam dodatek jako jeden z najlepszych jakie do tej pory wyszły. Obowiązkowy dla osób chcących uatrakcyjnić sobie rozgrywkę zarówno dwuosobową jak i multi.
dodano: 2013-08-05 Wreszcie Multi autor: Marcin Milczarek

Warhammer: Inwazja - Kataklizm jest czwartym dużym rozszerzeniem do wspaniałej karcianki LCG w świecie Wojennego Młotka fantasy.

Co w środku dostajemy przejrzysta i dobrze napisana instrukcje, ponad 150 nowych kart pozwalających na jeszcze większa frajdę z tworzenia talli, każda rasa dostaje coś smakowitego, wielki plus w stosunku do niektórych małych dodatków przechylających szale na stronę jednej armii, żeton pierwszego gracza oraz ważne dla gdy wieloosobowej żetony dominacji. Wykonanie wszystkiego stoi na najwyższym poziomie, tak jak przyzwyczailiśmy się w produkcjach formatu LCG

Podsumowując jest to niezbędny dodatek który po wydaniu następnego zapowiedzianego dodatku który wprowadzi stolice dla czterech neutralnych ras, rozwinie Warhammera Inwazje do ogromnych rozmiarów gry z ogromna ilością kombinowania. Polecam ten dodatek jako niezbędny dla wyciągnięcia 1000% dobrej zabawy z tej gry.