gry planszowe karciane LCG > Władca Pierścieni LCG - Kamienne Podstawy Ziemi
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Władca Pierścieni LCG - Kamienne Podstawy Ziemi

Władca Pierścieni LCG - Kamienne Podstawy Ziemi

Piąty dodatek z cyklu Dwarrowdelf

cena:

46.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Galakta
nr katalogowy:PL-MEC13

wersja językowa: polska

Opis


„Głęboko, głęboko pod najgłębszymi pieczarami krasnoludów drążą ziemią bezimienne stwory. Nawet Saruman ich nie zna. Starsze są niż on. Ja tamtędy przeszedłem, lecz nie chcę zaćmiewać światła dnia ich opisem.” – Gandalf, Dwie WieżeKamienne Podstawy Ziemi to Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Dwarrowdelf do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzenie Khazad-dûm. Zawiera karty 101-127 cyklu Dwarrowdelf.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-06-07 Interesujący:)) autor: Max1976

Po dość łatwym poprzednim scenariuszu ten daje solidnie w kość - naprawdę i w przenośni:) Sporo się nagłówkowaliśmy i sporo podejść do niego zrobiliśmy zanim udało nam się wyjść z tego scenariusza obronną ręką (i to nie bez strat w ludziach:). Rozdzielenie graczy to świetny pomysł, doskonale pasuje do klimatu Morii i stanowi urozmaicenie w całej serii:) Polecam!!!
dodano: 2012-07-06 autor: Michał Barcikowski

Kamienne Podstawy Ziemi to piąty mały dodatek z cyklu Dwarrowdelf do gry karcianej Władca Pierścieni. Ta gra różni się od innych gier LCG, ponieważ tutaj gracze walczą ramię w ramię z systemem (scenariuszem).

W scenariuszu z tego dodatku będziemy przemierzać najgłębsze jaskinie Morii. Okaże się, że jest tam mnóstwo rzek, które rozdzielą badaczy. Ponadto będą nas atakowały istoty, o których lepiej nie wspominać. Scenariusz jest oznaczony w skali trudności na 6 także jest pewnym wyzwaniem.

Ale ale! Z pomocą przychodzą nam nowe karty dla graczy!

Po pierwsze nowy bohater dla ducha Glorfindel, który ma siłę zagrożenia równą 5! Niestety gdy przydzielimy go do wyprawy będziemy musieli podnieść swój poziom zagrożenia o 1. Jednakże w tym dodatku dostajemy również kartę która to niweluje - Światło Valinoru, którą możemy dołączyć do bohatera z cechą Noldor lub Leśny Elf i powoduje, że nie będziemy wyczerpany, gdy zostanie przydzielony do wyprawy - anuluje wymuszenie Glorfindela :)

Ponadto otrzymujemy również wierzchowca dla Glorfindela - Asfalotha, którego możemy wyczerpywać aby umieścić żetony postępu na dowolnym obszarze.

Oczywiście to nie są wszystkie karty, ale nie będę spoilerowac ;) Polecam każdemu, komu podoba się gra Władca Pierścieni LCG ponieważ zawsze jest to kolejny możliwy scenariusz do rozegrania :)