gry planszowe karciane LCG > Władca Pierścieni LCG – Droga do Rivendell
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Władca Pierścieni LCG – Droga do Rivendell

Władca Pierścieni LCG – Droga do Rivendell

Drugi dodatek z cyklu Dwarrondelf

cena:

41.50 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 2

wydawca: Galakta
nr katalogowy:MEC10

wersja językowa: polska

Opis


Bohaterów czeka długa podróż wzdłuż Gór Mglistych – zmierzają na północ, do Rivendell, nazywanego przez elfy Imladris. Po piętach depczą im wrogowie, wyczekując sposobnej okazji, aby na nich napaść.Droga do Rivendell to Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Dwarrowdelf do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzenie Khazad-dûm.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-06-07 Trzymająca w napięciu:) autor: Max1976

Zadaniem graczy jest dotrzeć z Arweną (całą i zdrową - co wcale nie jest takie proste:) do Rivendell. Moim zdaniem bardzo dobrze uchwycono klimat rozgrywki oraz stworzono i utrzymano napięcie:) Pod koniec gry każdy z nas przy stole miał poczucie, że widzi już wejście do doliny Imladris, zaś na plecach czuje oddech przeciwników:) Scenariusz nie jest zbyt trudny, my pokonaliśmy go jednak przysłowiowym rzutem na taśmę, zostawiając grupę przeciwników tuż za progiem siedziby Elronda:) Trzeba też wspomnieć, że postacie dołączone do tego i poprzedniego dodatku tworzą w grze całkiem udany duet:) Polecam!!
dodano: 2012-06-03 autor: Michał Barcikowski

Droga do Rivendel to drugi mały dodatek z cyklu Dwarrowdelf do gry karcianej Władca Pierścieni. Ta gra różni się od innych gier LCG, ponieważ tutaj gracze walczą ramię w ramię z systemem (scenariuszem).

W tym dodatku spróbujemy dokończyc nasze zadanie tj. zapewnienie bezpiecznej podróży Arwenie do Rivendell. Przygoda nie należy do najprostszych...

Ale ale! Z pomocą przychodzą nam nowe karty dla graczy!

Po pierwsze nowy bohater dla taktyki Elladan, który przy współpracy ze swoim bratem Elohirem będzie się dopakowywac(i vice versa) Ponadto, jeśli zostanie zadelkarowny jako atakujący to można zapłącic jeden żeton aby go ponownie przygotowac.

Po drugie: Deszcz Kamieni- wydarzenie taktyki o koszcie 1 , z akcją: Wyczerp X postaci, aby zadac X obrażeń dowolnemu wrogowi w strefie przeciwności.

Oczywiście to nie są wszystkie karty, ale nie będę spoilerowac ;) Polecam każdemu, komu podoba się gra Władca Pierścieni LCG ponieważ zawsze jest to kolejny możliwy scenariusz do rozegrania :)