gry planszowe karciane LCG > Władca Pierścieni LCG – Martwe Bagna
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Władca Pierścieni LCG – Martwe Bagna

Władca Pierścieni LCG – Martwe Bagna

Piąty zestaw przygodowy z Cyklu Cienie Mrocznej Puszczy

cena:

41.50 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Galakta
nr katalogowy:MEC06

wersja językowa: polska

Opis


Martwe Bagna to piąty z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.Zawiera karty 95-115 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy. To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG.

Często kupowane razem z Władca Pierścieni LCG – Martwe Bagna:Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-05-03 Spotykamy Golluma :) autor: Max1976

Rozegrałem ten scenariusz kilkukrotnie - solo i w 3-osobowej grupce miłośników Tolkiena i muszę stwierdzić, że chociaż nie należy do trudnych, to momentami potrafi zaskoczyć i niespodziewanie dać w kość:) Podczas gry towarzystwo tak się rozkręciło i wczuło w klimat, że o mało co nie zrobiło się jak na sesji rpgów:) Dobre karty gracza, dość ciekawy nowy bohater, niecne podstępy, jedyne czego żałowaliśmy to bierność Golluma w grze (ale podobno kolejny scenariusz ma to zmienić:) Szczerze polecam!!
dodano: 2012-03-27 autor: Michał Barcikowski

Martwe Bagna to piąty mały dodatek z cyklu Cienie Mrocznej Puszczy do gry karcianej Władca Pierścieni. Ta gra różni się od innych gier LCG, ponieważ tutaj gracze walczą ramię w ramię z systemem (scenariuszem).

W tym dodatku będziemy mieli szansę schwytania golluma na tytułowych martwych bagnach. W talii spotkań znajdującej się w dodatku nie zobaczymy dużej ilości przeciwników, będzie mnóstwo podstępów oraz obszarów. a jedyny potwór jaki się znajduje jest ciężki do zabicia.

Ale ale! Z pomocą przychodzą nam nowe karty dla graczy!

Pieśń Bitwy - neutralny dodatek o koszcie 1, który może zostac dołączony do bohatera, aby on zyskał symbol zasobów dla taktyki. Co znacznie ułatwi tworzenie talii na dwóch lub trzech strefach.

Wasal Pana Wiatrów jest to orzeł dla taktyki , kosz 1 , 1 życia, 0 siły woli i 0 obrony, natomiast aż 3 siły. Natomiast po ataku w którym brał udział Wasal, trzeba będzie go niestety odrzucic z gry. No ale gdyby było inaczej to byłby chyba za dobry prawda? ;)

Ponadto otrzymujemy nowego bohatera dla taktyki - Boromira. Startowy poziom zagrożenia - 11 (całkiem spory) 1 sił woli 3 sił 2 wytrzymałości i 5 życia. Ponadto ma dwie akcje. 1 - podnieś zagrożenei o 1 aby przygotowac Boromira. Co może byc przydatne jak nagle jakiś potwór będzie nas atakowac, a nie mamy żadnego sojusznika do poświęcenia lub obrony. Natomiast druga akcja jest obroną ostateczną. Akcja: Odrzuc Boromira, aby zadac po 2 punkty obrażeń każdemu wrogowi będącemu w zwarciu z danym graczem.

Oczywiście to nie są wszystkie karty, ale nie będę spoilerowac ;) Polecam każdemu, komu podoba się gra Władca Pierścieni LCG ponieważ zawsze jest to kolejny możliwy scenariusz do rozegrania :)
dodano: 2011-11-08 kolejny dodatek-wreszcie łapiemy golluma autor: Marek Romanowski

W tym scenariuszu natkniemy się na golluma i można będzie go złapać. Typek, będzie zwodził graczy i próbował wyprowadzić ich w niezłe bagno. Pojawia się tutaj dość silny bagienny czerw oraz sporo kart podstępów. Do talli graczy może dołączyć wreszcie Boromir.