gry planszowe karciane LCG > Władca Pierścieni LCG - Polowanie na Golluma
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Władca Pierścieni LCG - Polowanie na Golluma

Władca Pierścieni LCG - Polowanie na Golluma

Pierwszy dodatek z cyklu Cienie Mrocznej Puszczy

cena:

41.50 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 2

wydawca: Galakta

wersja językowa: polska

Opis


Ale od zachodniego skraju Mrocznej Puszczy trop zawracał. Skręcał na południe, wymykał się z dziedziny dostępnej leśnym elfom i ginął.– Gandalf, Drużyna PierścieniaPolowanie na Golluma to pierwszy z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.Zawiera karty 1-24 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2012-09-10 bez rewelacji autor: leser

Przygoda nie przypadła mi do gustu jako niezbyt trudna i jakaś... toporna, pozbawiona "zwrotów akcji" obecnych w przygodach z podstawki. Jednak garść kart w zestawie, bardzo przydatnych w konstruowaniu talii, może przekonywać do zakupu.
dodano: 2011-08-02 Super! autor: Michał Barcikowski

Jeśli stare przygody już zaczynają Ci się przejadac. To spraw sobie dodatek, dostaniesz nie tylko nowe karty lecz i nową przygodę! Sama przygoda nie jest jakaś strasznie trudna. Udało mi się ją przejśc za pierwszym razem. Gorzej jak się gra w 2 lub więcej osób, ale to nadal nie jest trudna misja. Oprócz scenariusza dostajemy również masę kart przeciwności z Polowania na golluma aż 29! Do tego dla każdej strefy wpływów po 3 kopie 2 różnych kart + bohater dla strefy wiedzy - Bilbo. Jedne lepsze jedne gorsze ale tak zawsze jest.