gry planszowe karciane LCG > Marvel Champions: Hero Pack - Angel
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Marvel Champions: Hero Pack - Angel

Marvel Champions: Hero Pack - Angel

Potężny Anioł o trującej krwi

cena:

72.90 65.60 PLN
(najniższa cena z 30 dni: 65.6)
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Fantasy Flight Games (2023)
nr katalogowy: MC42

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Warren Worthington III był członkiem-założycielem X-Men, dopóki zły Apocalypse nie przekształcił go w Archanioła Śmierci. Po wielu wysiłkach Angelowi udało się uciec spod wpływu Apocalypse, ale nadal walczy o kontrolowanie w sobie potężnej - i brutalnej - osobowości Archanioła!

Marvel Champions: The Card Game jest kooperacyjną żywą grą karcianą (ang. Living Card Game), w której gracze wcielają się w bohaterów Marvela, aby pokrzyżować nikczemne plany przeciwników. W trakcie gry będziecie wzywać kultowych sojuszników, przywdziewać potężne bronie i pancerze, a także korzystać z niszczycielskich taktyk w celu pokonania złoczyńców z uniwersum Marvela.

W każdym scenariuszu Marvel Champions: The Card Game bohaterowie będą stawiać czoła potężnym adwersarzom wykorzystującym unikatowe schematy, a także osobistym wrogom, którzy mogą zostać wtasowani do talii bohatera.

W każdej turze gracze będą musieli zdecydować, czy wcielić się w role superbohaterów i walczyć ze złoczyńcami bezpośrednio, czy zmienić się w swoje alter ego, aby powrócić do zdrowia, przygotować swoje oddziały i walczyć ze złoczyńcami pośrednio - za każdym razem obierając interesującą decyzję strategiczną. Jeśli bohaterowie potrafią pokonać złoczyńcę, zanim on zdąży ukończyć swój nikczemny plan, wygrywają!

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną