gry planszowe karciane LCG > Horror w Arkham LCG: Zestaw podst. dla 1-4 graczy
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Horror w Arkham LCG: Zestaw podst. dla 1-4 graczy

Horror w Arkham LCG: Zestaw podst. dla 1-4 graczy

Odświeżony i usprawniony zestaw podstawowy do Horroru w Arkham gry karcianej!

cena:

234.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 14 lat
czas gry: od 60 do 120 min.

wydawca: Galakta (2021)
nr katalogowy: PL-AHC60

wersja językowa: polska

Opis


Granice między światami zacierają się. Mroczne siły skryte w cieniach snują swoje plany uwolnienia niewypowiedzianych koszmarów, zaś w całym mieście Arkham w Massachusetts dziwne wydarzenia stają się codziennością. Czas więc powrócić do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło…

Dzięki wielu poczynionym zmianom ułatwiającym obcowanie z grą (na przykład usprawniony system organizacji kart), ta nowa wersja zestawu podstawowego jest doskonałym sposobem, by nowi gracze mogli poznać tę uwielbianą przez wielu grę LCG. W pudełku znajdziecie wszystko co niezbędne, by zanurzyć się w wir przygód kampanijnych, zaś dzięki odpowiedniej liczbie komponentów i kart do 4 graczy może połączyć siły w zmaganiach z siłami Mitów. W dalszej części artykułu znajdziecie podstawowe informacje o samej grze, co ułatwi Wam zrozumienie powodu, dla którego Horror w Arkham: gra karciana już od niemal 5 lat gromadzi wokół siebie rzeszę oddanych fanów.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2022-01-25 Krok w bardzo dobrą stronę autor: Jaroslaw Wiecek

Jestem powracającym graczem. Parę lat temu miałem ponad roczną przygodę z tym tytułem, następnie sprzedałem swoją kolekcję. Gdy dowiedziałem się zę gra zostanie wydana na nowo w odświeżonym formacie postanowiłem do niej wrócić. Była to bardzo dobra decyzja.

Może nie wszyscy wiedzą, ale wcześniej aby budować optymalne talie, trzeba było kupić dwa Zestawy Startowe. FFG postanowiło z tym skończyć i w cenie poniżej dwóch starych zestawów, dostajemy:
- wszystkie karty badaczy z zawartości dwóch Zestawów Startowych w starym wydaniu
- dodatkowe karty badaczy z poźniejszych kampanii, które FFG postanowiło włączyć do Zestawu Startowego (daje to większe możliwości budowy i ulepszania talii)
- nowe grafiki na kartach
- większą ilość żetonów, plus żetony o wartościach 3 i 5
- pudełko z wypraską które ułatwia przechowywanie kart

Podsumowując, jest to idealny zestaw aby zacząć przygodę z najlepszą karcianką na rynku (wg BGG).