gry planszowe karciane LCG > A Game of Thrones LCG: Kings of the Sea Expansion Reprint
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu A Game of Thrones LCG: Kings of the Sea Expansion Reprint

A Game of Thrones LCG: Kings of the Sea Expansion Reprint

cena:

89.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Fantasy Flight Games

wersja językowa: angielska
instrukcja: nie dotyczy

Opis


W dodatku Kings of the Sea, Dom Greyjoy zaznacza swoja obecność w Grze Karcianej A Game of Thrones. Ten dodatek z 180 kartami dostarczy Ci karty dzięki którym zmienisz talie Domu Greyjoy w siłę której można sie obawiać. W tali znajdziemy takie postacie jak: Euron Crows Eye, Aeron Damphair, Asha, Theon, and Balon Greyjoy ulubione postacie George'a R.R. Martina autora A Song of Ice and Fire. Z tymi nowymi kartami dostajemy mnóstwo nowych strategii, taktyk i opcji rozbudowy talii.

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2013-01-11 autor: leser

Dodatek obowiązkowy dla fanów Karcianej Gry o Tron, wielbicieli rodu Greyjoy i tym bardziej dla osób spełniających obydwa warunki. Wszystkie karty dostajemy w trzech kopiach, więc jednorazowy zakup pozwoli nam korzystać z pełni możliwości dodatku. Dodać trzeba, że zawarte w nim karty pozwalają skonstruować bardzo mocną talię rodu spod znaku krakena. Inne rody znajdą też coś dla siebie, uwagę zwracają przede wszystkim Robb Stark i Viserys, pod których można budować talie odpowiednio na armiach dla Starków i na attachmentach dla Targaryenów.
Oprócz normalnych kart w dodatku znajdziemy specjalne karty tytułów pozwalające na rozgrywkę w gronie nawet sześciu osób. Jest to bardzo fajna opcja, ale wyłącznie dla bardzo doświadczonych graczy, którzy szybko ogarniają sytuację na stole i wiedzą co chcą zrobić. Udział osób początkujących lub "myślicieli" powoduje kolosalny downtime i czyni rozgrywkę bardzo długą, co kompletnie zabija przyjemność z gry.
dodano: 2011-04-19 George R. R. Martin i wszystko wiadomo autor: Marcin Milczarek

Zacznę od początku dodatek do Game of Thrones Kings of the Sea pozwala Domowi Greyjoy zaznaczyć swoja obecność w tej karciance. Dla ludzi nie mających styczności z ta serią wyjaśnię jest to karcianka oparta na Książkach Georga R.R. Martina Pieśń lodu i Ognia, czyli świetny świat fantasy z dość mrocznym klimatem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zdradę, bitwy, knowania wielkich oraz życie tych mniejszych.
Jest to dodatek do podstawki tej karcianki rozbudowujący jeden z wielkich domów , Dom Greyjoy który wcześniej został troszkę po macoszemu potraktowany, znajdują się w niej naprawdę dobre karty które pokazują klimat tego rodu.
Podsumowując jest to świetny dodatek dla kogoś kto chce rozwinąć dom Greyjoy lub który chce posiadać przynajmniej przyzwoitą talie każdego rodu, jedynym minusem tego dodatku jest ze jeśli nie interesuje się gracz tym rodem to jest to dodatek praktycznie dla takiej osoby zbędny.