gry planszowe karciane LCG > Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność

Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność

Szósty dodatek do Horror w Arkham LCG z cyklu Zapomniana Era

cena:

55.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Galakta (2018)

wersja językowa: polska

Opis


Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Zapomniana era.

W Zapomnianej erze badacze odwiedzili najmroczniejsze zakątki Ameryki Środkowej w poszukiwaniu zaginionego azteckiego miasta-państwa. To, co znaleźli podczas swojej ekspedycji, może być największym naukowym odkryciem tego wieku – może też być końcem Ziemi, jaką znamy. W kolejnych scenariuszach starali się naprawić swoje wcześniejsze błędy i poszukiwali informacji na temat tajemniczych artefaktów. W czasie swej podróży na południe odkryli sekrety, które zagrażają ich pojmowaniu świata, czasu i miejsca człowieka we wszechświecie.

Teraz, w Rozbitej Wieczności, poznają odpowiedzi na ostateczne, najważniejsze pytania. Jednak ostrożnie – nie jest to wiedza przeznaczona dla zwykłych śmiertelników, a ciężar prawdy może roztrzaskać resztki poczytalności nawet najbardziej doświadczonych badaczy.

Często kupowane razem z Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność:Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną