gry planszowe karciane LCG > Horror w Arkham: Gra karciana - Gdzie czeka zagłada
GRY KARCIANE LCG
logo przedmiotu Horror w Arkham: Gra karciana -  Gdzie czeka zagłada

Horror w Arkham: Gra karciana - Gdzie czeka zagłada

VI scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

cena:

55.90 29.90 PLN
(najniższa cena z 30 dni: 29.9)
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 14 lat
czas gry: ok. 60 min.

wydawca: Galakta
nr katalogowy: PL-AHC07

wersja językowa: polska

Opis


Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Zestaw zawiera karty 260-298 z kampanii Dziedzictwo Dunwich. Do rozgrywki wymagane są: zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Dziedzictwo Dunwich.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2021-03-19 wspinaczka na Wzgórze autor: Miszon

Po denerwującej misji Bezwymiarowe i Niewidzialne (denerwującej w świetle XP, sama rozrywka jest ciekawa) gra nas zaskakuje powrotem do w miarę "normalnej" misji. Będziemy się wspinać na rytualne Wzgórze i jeśli misja się powiedzie, będziemy mogli podejść do finału kampanii Dunwich. Jeśli to się nie uda... można się domyśleć. ;-)

Na szczęście poziom trudności przestał już rosnąć, bo poprzednie scenariusze kampanii dawały nas mocno popalić, tutaj owszem wiadomo że łatwo nie jest (to nie jest zdecydowanie ten moment cyklu), ale w porównaniu z poprzednimi 3 misjami jest naprawdę luźniej.

Od strony kart, na uwagę zasługują Rytuał Księżycowy i Nieustraszoność w lepszej wersji, a PRZEDE WSZYSTKIM ulepszone wersje Dziwnego Roztworu, czyli karty która pojawiła się już w podstawce Dunwich, a na jej rozwinięcie czekaliśmy tak długo! (to bardzo ciekawa mechanika, kiedy jedna karta daje nam dostęp do swego ulepszenia pod warunkiem spełnienia warunku fabularnego. Takich kart jest w grze potem więcej i zawsze człowiek czeka kiedy to w kampanii pojawią się te ich lepsze wersje :-) ).