gry planszowe inne > Quarriors! - Quest of the Qladiator
GRY INNE
logo przedmiotu Quarriors! - Quest of the Qladiator

Quarriors! - Quest of the Qladiator

Trzeci dodatek do Quarriors

cena:

169.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 14 lat
czas gry: ok. 30 min.

wydawca: Wizkids
nr katalogowy:WZK70833
projektant: Eric M. Lang , Michael Elliott

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-11-13 autor: Adrian Kamiński

Quarriors! uwielbiam absolutnie, choć do niedawna posiadałem jedynie podstawowy box gry (a raczej puszkę). Nie pamiętam już dokładnie, dlaczego wybór padł akurat na ten dodatek w pierwszej kolejności, chyba było to spowodowane przeceną. ; ). Ale do rzeczy.
Karty wykonane są na wysokim poziomie, zatem nie odstają od wersji podstawowej i nie ustępują niczym. Kości pomalowane są nieco niedokładnie, co nieco mnie zasmuciło, wszak gra się na nich opiera.
Nowe zasady są ciekawe, ale też nie powalają świeżością. Nie zmieniają diametralnie rozgrywki, co może być traktowane zarówno jako wada, jak i zaleta.
Dodatek ten nie jest zdecydowanie typu "must have". Dostajemy nieco fajnych, nowych kości i kart, które urozmaicą rozgrywkę, pudełko z pojemnikiem na kości (za to duży +, przydatne i eleganckie), odrobinkę nowych zasad... i w zasadzie tyle. Z jednej strony - czego chcieć więcej? Z drugiej, jako wielki fan wersji podstawowej uważam, że biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena, Wizkids mogli się nieco bardziej wysilić. Nie jest tak, że po zakupie dodatku siedzę całe dnia i rzucam kostkami (tak było z podstawką), nad czym odrobinę ubolewam.