gry planszowe inne > Zombie Dice
GRY INNE
logo przedmiotu Zombie Dice

Zombie Dice

cena:

45.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 8
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Steve Jackson Games

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Eat brains. Don’t get shotgunned.

You are a zombie. You want brains. More brains than any of your zombie buddies.

Zombie Dice is a quick and easy game for gamers and non-gamers alike. The 13 custom dice represent victims. Push your luck to eat their brains, but stop rolling before the shotgun blasts end your turn!


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną



dodano: 2014-08-19 Nie dowierzam.... autor: Tomasz Paluch

.... w szczęście moich znajomych w tej grze! 8-10 mózgów pod rząd... un-f*cking-believable... A teraz co do gry, dla mnie jest świetna, uwielbiam motywy z zombiakami, zatem kolekcjonowanie mózgów to czysta przyjemność. Gra jest bardzo prosta do wytłumaczenia, trzeba mieć nie lada łut szczęścia aby pod rząd dużo mózgów wyrzucić - ale jak zauważyłem da się. Polecam!
dodano: 2013-11-27 Móóóózgiii... autor: Yokes

Super szybka gra kościana. 13 kostek jeden cel: uzbierać więcej mózgów przed przeciwnikiem. Jednak nie dajcie się zmylić. Klimat to jedno, po prostu zombiasty, he...he...,ale poza tym jest tutaj jeszcze jeden czynnik, który powoduje, że to nie jest zwykła turlanka. To szacowanie ryzyka ze względu na 3 kolory użytych symboli na kościach. Samo tłumaczenie zasad to ok 1 min. sama gra to jakieś 5 min. Dokupując dodatek Zombie Dice 2 i podmieniając kości z podstawki, można powiedzieć, że gra się przeobraża w ciekawy tytuł i daje namiastkę taktyki i planowania w turlaniu, chociaż tak mocne słowa w przypadku tego tytułu to nadużycie. Szału nie ma, cena też słuszna, ale taniej ciężko gdzieś kupić. Kubeczek kiepskiej jakości i przy częstej grze okleina zaczyna się zużywać. ale jako pudełko do przenoszenia od biedy daje rade. Poziom wiekowy to jakieś 6 lat, ot wprowadzenie do zombiaków w wersji light dla waszych maluchów. Przemoc na umiarkowanym poziomie, chociaż ten fleszowy tutorial na stronie producenta, eh... sami zobaczcie ;c) Uczciwie wypracowane 4 gwiazdki.
dodano: 2011-12-02 faina autor: piotrsmu

bardzo szybki przerywnik push your luck
składnikami gry jest 13 kości w 3 rodzajach i tuba do przechowywania ich, bardzo poręczne i małe pudełko które można zabrać ze sobą wszędzie
gra trwa około 5 min
niesie za sobą wiele śmiechu
i ta radość współgraczy gdy w jednej turze nasz zombie dostał 2 strzały
najlepsza gra w kategorii do 5 min w jaką grałem
ogólna ocena 7/10