gry planszowe inne > Arkana miłości: Kochankowie
GRY INNE
logo przedmiotu Arkana miłości: Kochankowie

Arkana miłości: Kochankowie

Pikantne rozszerzenie do Arkan miłości

cena:

19.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 99
wiek: od 18 lat
czas gry: od 30 do 45 min.

wydawca: Rebel.pl
projektant: Mateusz Pronobis , Kamil Matuszak

wersja językowa: polska

Opis


Arkana miłości: Kochankowie to dodatek do ekskluzywnej gry erotycznej, która łączy proste zasady z przepiękną oprawą graficzną. W pudełku znajdziemy 24 karty z różnorodnymi zadaniami, które dodatkowo wzbogacą rozgrywkę, skutecznie budując napięcie i dając graczom nowe możliwości.

UWAGA: Wszystkie karty z serii można dowolnie łączyć, a gotową talię - modyfikować według własnego uznania. Przed rozpoczęciem rozgrywki warto przejrzeć karty i wybrać z nich te które odpowiadają obojgu partnerom.

Na czym to polega?

Podczas rozgrywki gracze kolejno wybierają i zagrywają karty: Arkan - które rozbierają naszą sympatię lub nas samych. Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie. Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom. Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną. Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania.

Gra kończy się wraz z zagraniem specjalnej karty Arkan Miłości, która kończy zagrywanie kart, ale rozpoczyna zupełnie inną część wspólnej zabawy…

Dlaczego musisz go mieć?

Arkana miłości: Kochankowie to dodatkowe 24 karty, które wprowadzą kolejne urozmaicenia: zarówno do rozgrywki, jak i do Waszej relacji. Nowe karty to przede wszystkim nowe akcje, które podniosą poziom pikanterii do maksimum - zarówno za pomocą klimatycznych ilustracji, jak i zadań do wykonania.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną