gry planszowe inne > Arkana Miłości - talia podstawowa
GRY INNE
logo przedmiotu Arkana Miłości - talia podstawowa

Arkana Miłości - talia podstawowa

Nadchodzi renesans gier partnerskich…

cena:

29.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 18 lat

wydawca: inny

wersja językowa: polska

Opis


Czy szukasz ekskluzywnej gry erotycznej, zachwycającej stroną estetyczną, jak i praktyczną? Arkana Miłości mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Pudełko zawiera 55 kart, które wyróżniają się nie tylko zróżnicowanymi wyzwaniami, czy erotycznymi akcjami, ale także seksownymi fotografiami - aktami, których użyczyli nam młodzi zdolni artyści, jak i profesjonalni fotografowie, w tym Pan Sergiusz Mitin, którego prace były publikowane m.in. w magazynie "Playboy".

Arkana Miłości to propozycja niezwykle zmysłowa. Posiada nowatorskie, lecz proste zasady. Jest dzięki temu dynamiczna. Wspaniale wzmaga seksualne napięcie oraz rozwija partnerskie relacje. Pomaga przełamać nieśmiałość, jak i wprowadzać urozmaicenia, które sprawią, że Twoje życie seksualne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

Arkana Miłości to nowość na rynku gier partnerskich. Jej zadaniem jest zwiększenie skuteczności podrywu, wzmacnianie relacji między zauroczonymi sobą osobami oraz efektywne urozmaicanie stałych związków. Czyni to dzięki stosunkowo prostym zasadom, erotycznym wyzwaniom oraz zmysłowym pieszczotom… Prawie każdą kartę zdobi piękne zdjęcie aktu oraz wykwintny cytat, co czyni Arkana Miłości propozycją niezwykle ciekawą.

Gra polega na zagrywaniu kart:

Arkan - które rozbierają naszą sympatię lub nas samych
Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie
Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom
Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną
Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania
Gra kończy się, gdy… przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona ubrań oraz zostanie zagrana karta „Arkana Miłości” pod wpływem której w romantycznym porywie oddajecie się sobie duchem i ciałem…

Dlaczego polubisz tą grę?

Ponieważ „Arkana Miłości” dają dużo możliwości. Możesz tworzyć własną (zgodną z Twoimi potrzebami i preferencjami) talię - w zależności od etapu na którym jest Twoja relacja z daną osobą.
Gra jest bliska grom typu Living Card Game (LCG), co oznacza, że łączy w sobie najlepsze cechy gier planszowych i karcianych. Poza talią podstawową, którą masz właśnie okazję zakupić, w przyszłości pojawią się także dodatki w postaci zestawów kart tematycznych.
To pierwsza gra erotyczna w Polsce, która jest rzeczywiście… erotycznie i profesjonalnie wykonana. Każda rozgrywka potraaaafi zaskoczyć.
Dlaczego karciana? Nie oszukujmy się, w sytuacjach intymnych pionki spadają z łóżka ;)

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną