gry planszowe imprezowe > Nie Testowaliśmy Tego Wcale
GRY IMPREZOWE
logo przedmiotu Nie Testowaliśmy Tego Wcale

Nie Testowaliśmy Tego Wcale

Gra, w której liczy się tylko... losowość

cena:

49.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 10
wiek: od 12 lat
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Czacha Games (2016)
projektant: Chris Cieslik

wersja językowa: polska

OpisGłównym celem gry jest wygrać – jeśli nie wygrałeś to znaczy, że przegrałeś. Jeśli wszyscy inni gracze przegrali oznacza to, że TY wygrałeś.

Na początku rozgrywki każdy z graczy dostaje 2 karty, które bierze na swoją rękę. Pierwszego gracza wybiera się jak najbardziej losowo – przypadkowo.
Następnie pierwszy gracz dobiera jedną kartę z leżącej na środku zakrytej talii i zagrywa jedną z posiadanych przez siebie kart na ręce.
Zagraną kartę rozgrywa się natychmiast czytając jej tekst i stosując się do niego. Następnie swoją turę rozgrywa gracz siedzący lub stojący po lewej stronie od gracza właśnie kończącego swoją turę. I tak dalej…
W podstawowej talii występują dwa rodzaje kart: Podstawowe oraz Gwiezdne.
Karty Podstawowe są normalnymi kartami i szału w ich działaniu się nie spodziewajcie, ot takie tam zwyczajne Prezenty, Rozejm, Smoki, czy też natychmiastowa przegrana – w zasadzie nic wielkiego.

Jednak są też Gwiezdne Karty, które z założenia są lepsze od kart Podstawowych. W końcu gwiazda to gwiazda. Są one bardzo potężne, powodują Bitwy, rzucają Bomby i przywołują straszliwe potwory takie jak Zombiaki, czy też inne Pingwiny. To artefakty o potężnej mocy!

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną