gry planszowe imprezowe > Taboo (nowe wydanie)
GRY IMPREZOWE
logo przedmiotu Taboo (nowe wydanie)

Taboo (nowe wydanie)

Gra niewypowiedzianych słów!

cena:

134.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 4 do 12
wiek: od 13 lat
czas gry: ok. 60 min.

wydawca: Hasbro

wersja językowa: polska

Opis


Taboo to gra w której będziesz próbowała przedstawić jedno słowo, nie korzystając przy tym pięciu z innych słów. Dodatkowo klepsydra odmierza czas w jakim musisz się zmieścić. Powodzenia!

 

Zawartość pudełka:

    kostka
    karty zawierająca ponad 1000 haseł
    piszczałka
    notes do podliczania punktów
    podstawka na karty
    instrukcja

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-11-28 Tak tak tak! autor: Nalaa

To moja ulubiona gra! Wciagajaca, rozwijajaca zdolnosci, poprawiajaca zasob slownictwa i przede wszystkim integrujaca wszystkich graczy. Momentami zabawna ale przede wszystkim jest swoistym wyzwaniem. Jest to obowiazkowa pozycja na kazdej naszej posiadowce ze znajomymi i za kazdym razem dostarcza tyle samo rozrywki i przyjemnosci co w momencie jej zakupienia. Goraco polecam wielbicielom potyczek slownych!
dodano: 2014-12-11 Gra dla polonisty:) autor: Anna Kolak

Gra, która z pewnością zachwyci polonistów, humanistów i wszystkich, którzy mają "gadane". Pozycja obowiązkowa na każdej imprezie. Fajna dla młodzieży i nieco starszych dzieciaków (12+). Kupa śmiechu i fajnej zabawy. Niestety, z czasem, grając dużo w tym samym towarzystwie, karty mogą się wyczerpać. Jednak haseł jest na tyle dużo, że zapewnią nam rozrywkę na dość długo. Cena troszkę nieadekwatna do zawartości pudełka, mogłaby być trochę niższa. Ale poza tym, grę polecam!
dodano: 2014-01-05 Bestseller autor: Rafał Stańczak

Taboo polecam wszystkim. Gra bardzo fajna, która opiera się na kojarzeniu, refleksie i współpracy grupy. Taboo idealnie sprawdza się na imprezach i spotkaniach rodzinnych. Mam nadzieję, że wkrótce będzie dostępna i wzbogacę swój zbiór o kolejny Bestseller.