gry planszowe imprezowe > Jungle Speed: Dodatek (nowa edycja)
GRY IMPREZOWE
logo przedmiotu Jungle Speed: Dodatek (nowa edycja)

Jungle Speed: Dodatek (nowa edycja)

Tylko dla weteranów Jungle Speed!

cena:

37.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 10
wiek: od 7 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Rebel.pl

wersja językowa: polska

Opis


Więc jesteś taaaaki szybki? Chwytasz totem z zamkniętymi oczami i rękoma zawiązanymi na plecach? Zbudzony w środku nocy potrafisz wymienić wszystkie karty i nigdy się nie mylisz? Mamy coś dla Ciebie! 80 zupełnie nowych kart, stworzonych tylko po to, abyś tym razem dostał niezłego łupnia! Do gry wymagana jest podstawowa wersja jungle speed. W pudełku nie ma totemu.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-10-16 Więcej, trudniej, zabawniej autor: Yardezz

Generalnie jest to bardzo dobry dodatek dla osób, które podstawkę mają już ograną. Zwiększa poziom trudności, dzięki czemu gra znów będzie wyzwaniem. Z drugiej strony dla nowych osób trudność może być już lekko zbyt wysoka, a bardzo niepraktyczne jest usuwanie kart dodatku z talii. Ponadto, przez to że liczba kart, i możliwych kombinacji, wzrasta, trochę rzadziej dochodzi do konfliktu, więc gra się ogólnie wydłuża.
Nowe karty specjalne są miłym urozmaiceniem, choć karta wymuszająca patrzenie na kartę sąsiada zamiast swoją... jest piekielnie trudna!
dodano: 2013-10-11 Fantastyczny dodatek autor: Jagoda

Fantastyczny dodatek. Świetnie znowu widzieć zdezorientowanych rywali którzy próbują opanować oczopląs. :-) dodatkowym atutem jest fakt iż dokładamy do wersji podstawowej jedynie wybrane wzory stąd dynamika/ długość rozgrywki pozostaje bez zmian a i dłużej zajmuje osiągnięcie wprawy w wyścigu po totem i więcej zdarza się błędów, które potrafią zaskoczyć nawet doświadczonych graczy. Polecam wszystkim!!!
dodano: 2012-10-30 Dodatek wart zakupu autor: czehu

Dodatek daje nam nowe karty, które urozmaicają i wydłużają rozgrywkę. Przy większej ilości graczy warto kupić ten dodatek. Zresztą przy mniejszej ilości także :) Pamiętajcie, że to jest dodatek i musicie mieć podstawkę, bo bez totemu nie ma gry;)
Polecam!
dodano: 2012-10-07 Super! autor: tahela

Warto kupic dodatek do gry jungle speed - bedzie wiele zabawnych pomylek i rozgrywka znowu bedzie odjechana jak przy pierwszych probach gry