gry planszowe imprezowe > Jungle Speed (nowa edycja)
GRY IMPREZOWE
logo przedmiotu Jungle Speed (nowa edycja)

Jungle Speed (nowa edycja)

Szalona gra towarzyska w zwariowanej odsłonie

cena:

72.90 64.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 10
wiek: od 7 lat
czas gry: od 10 do 15 min.

wydawca: Rebel.pl
projektant: Pierrick Yakovenko , Thomas Vuarchex

wersja językowa: polska

Opis


Nowe wydanie gry, w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i szybkość! Gry, gdzie każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart - aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany, przepięknie zdobiony totem. Jeśli gracz złapie go w złym momencie, albo w ogóle tego nie zrobi - będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników!

Aktualna edycja została zilustrowana przez światowej sławy francuskiego artystę. SKWAK, bo o nim mowa, stworzył własny, wielobarwny i ciągle ewoluujący świat, który wyciąga ze swojej wyobraźni i przelewa na szalenie kolorowe ilustracje.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2019-10-08 Druga edycja już nie tak dobra. autor: saberkiryuu

Jungle Speed w nowej edycji to już nie to co pierwowzór, którego niestety nie można już nigdzie dostać. Brakuje mi w tej edycji kart zmieniających kolory, czy kilku wzorów kart, które znajdowały się w poprzedniej edycji gry. Wizualnie gra lepsza, ale przez brak niektórych rzeczy z pierwowzoru niestety trochę traci uroku.
Dla kogoś kto nie grał w poprzednią edycję to nie będzie jednak przeszkoda, aby świetnie się bawić! Ja osobiście szczerze polecam na szalone rodzinne popołudnia.