gry planszowe imprezowe > Świńska gra (edycja skandynawska)
GRY IMPREZOWE
logo przedmiotu Świńska gra (edycja skandynawska)

Świńska gra (edycja skandynawska)

Świetna imprezowa gra w kości, tzn. w świnki :-)

cena:

48.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 10
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 30 min.

wydawca: Winning Moves
projektant: David Moffat

wersja językowa: europejska

Opis


Celem gry jest uzbieranie odpowiedniej ilości punktów używając świnek jako kości. W każdej kolejce rzucasz parą świnek licząc na to, że wylądują w takiej pozycji (np: na "boczku"), która daje jak najwięcej punktów. Po rzucie możesz zdecydować czy rzucać dalej, czy zainkasować punkty. Jeżeli w kolejnym rzucie wypadnie układ który nie daje punktów (jedna świnka na lewym boku, druga na prawym) tracisz  zdobyte punkty.Jeżeli po rzucie świnki będą się dotykać, tracisz wszystkie punkty, a jeśli wylądują jedna na drugiej jesteś wyeliminowany.

Jak to wygląda ?


Często kupowane razem z Świńska gra (edycja skandynawska):Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-08-19 Co za świnie! autor: Tomasz Paluch

Gra podobna do kości tyle że rzucamy świnkami, brzmi dziwnie-śmiesznie jednakże niesamowicie wciąga! Świetna z dziećmi jak i z dorosłymi, niby się gra do 100 ale można rozegrać dłuższe pojedynki np do 200, czasami w 5 minut niektórzy zbierają setkę - szczęściarze! Dodam że fajnie się sprawdza podczas nauki j.angielskiego (liczenie oraz wyrażenia) - a które dziecko nie lubi się uczyć podczas zabawy? ;)
dodano: 2011-06-15 rewelacja autor: odmowska

wciąga i sprawdza się w zasadzie w każdej sytuacji.
prowokuje zabawne komentarze.
a ile dyskusji co do "pozycji", w jakiej świnka wylądowała!
Polecam!
dodano: 2011-03-24 autor: leser

Jedna z najgłupszych i jednocześnie najzabawniejszych gier jakie znam ;) Ciskanie dumnymi przedstawicielami nierogacizny nie wymaga od nas prawie żadnych decyzji za to gwarantuje, dobrą atmosferę na spotkaniu wśród znajomych. Kieszonkowe rozmiary i dość odporny na wszelakie okoliczności przyrody materiał z jakiego wykonane są świnki umożliwiają zagranie w zasadzie wszędzie, co uważam za duzy atut.
dodano: 2009-08-05 Zabawna gra autor: Maciek_P

Klasyczna gra w kości tylko pod zabawną oprawą. Bardzo ją lubiłem jak byłem dzieckiem:) Od czasu do czasu warto pograć w większym gronie żeby się trochę pośmiać. Dobra na imprezy, wyjazdy itp. Na dłuższą metę może się znudzić. Wersji językowej niemieckiej nie znam, ale z tego co pamiętam to dużo rozumienia nie ma ("boczek", "ryjek", "świńska pozycja" i tym podobne:)). W sumie warto kupić.