gry planszowe gry RPG > Warhammer FRP - Mroczni władcy nocy (twarda oprawa)
GRY RPG
logo przedmiotu Warhammer FRP - Mroczni władcy nocy (twarda oprawa)

Warhammer FRP - Mroczni władcy nocy (twarda oprawa)

Strzeżcie się nocy!

cena:

89.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Copernicus Corporation

wersja językowa: polska

Opis


W legendach i koszmarach śmiertelników nieumarli zdają się strasznymi potworami. Wygrzebują się z grobów, wzywani potężną mocą przerażających nekromantów. Nawiedzają zapomniane kurhany i starożytne krypty. Wędrują pod osłoną mgły pokrywającej kobiercem jałowe pola i kryją się w zaułkach będących miejscem dawnych krwawych zbrodni.

Lecz te gnijące, powykręcane męczarniami żywe trupy nie wzbudzają takiej fascynacji jak nieumarli, którzy są prawdziwymi władcami nocy.

Wampiry.

Przebiegłe, inteligentne i na wskroś złe. Polują na śmiertelników niczym wilki na owce. Bywają piękne i uwodzicielskie, cieszące się wieczną młodością, lub potworne i zniekształcone, noszące na ciele oznaki wpływu przeklętej krwi i czarnoksięskiej mocy. Ale jedne i drugie są śmiertelnie niebezpieczne. Snują niezliczone intrygi i realizują dalekosiężne plany. A ich moc i majestat zniewala wszystkich, którzy żyją w cieniu ich potęgi.

Strzeżcie się nocy!
Dodatek Mroczni władcy nocy uchyla zasłonę tajemnicy, odkrywając sekrety wampirów Starego Świata. Na jego splamionych krwią stronicach znajdziecie:

Szczegółową historię wampirów, która rzuca światło na ich pochodzenie i działania
Relacje uczonych w temacie mędrców, zawierające cenne wskazówki dla początkujących pogromców wampirów
Dokładne omówienie wampirów, ze szczegółowym przedstawieniem ich mocnych i słabych stron
Kompletny opis pięciu głównych rodów krwi, włącznie z rozpisanymi przykładowymi przeciwnikami, gotowymi do wykorzystania na sesjach
Szczegółowy opis przeklętej Sylvanii
Zasady tworzenia wampirów jako przeciwników, a także łowców wampirów, zawierające nowe profesje, takie jak grabarz i Czarny Strażnik
Bestiariusz, który rozszerza wiedzę o nieumarłych w Starym Świecie, włącznie ze współczynnikami takich dziwacznych istot jak chyża dłoń czy widmuszka
Strzeżcie się książąt krwi!
Ten podręcznik do gry fabularnej Warhammer Fantasy Roleplay jest wypełniony informacjami na temat nieumarłych. Daje wgląd w niektóre sekrety tych przerażających nocnych drapieżników.

Dzięki niemu będziecie mogli tworzyć przygody, w których wampiry występują jako przeciwnicy Bohaterów Graczy lub wspierają ich w walce z większym zagrożeniem. Szykujcie kołki, trzymajcie pod ręką wodę święconą i zmówcie modlitwę do Morra. Mroczni władcy nocy powiodą was w samo serce ciemności.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnąkategorie

ważne informacje

pytania ?

e-mail:


telefon:
22 637 21 80
606 780 836

sklep stacjonarny:
ul. Morcinka 5 lokal 25
01-496 Warszawa
jak trafić

godziny pracy:
pon-pt: 11-19
sob: 11-15

odwiedź nas: facebook
najpopularniejsze
akceptujemy platnosci elektroniczne