gry planszowe ekonomiczne > Clinic: Deluxe Edition
GRY EKONOMICZNE
logo przedmiotu Clinic: Deluxe Edition

Clinic: Deluxe Edition

Stwórz od zera prężnie działającą klinikę!

cena:

254.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 4
wiek: od 14 lat
czas gry: od 60 do 150 min.

wydawca: AVStudioGames (2019)
nr katalogowy: Alban-CLINDX
projektant: Alban Viard

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Your Town Center is flourishing, but as the city grows, the need for emergency medical care grows with it. Fortunately, you and your business partners have the wherewithal to build a clinic to help those in need of more than first aid. You quickly get a pre-admissions facility built to help process and route the different cases into the appropriate queues. Unfortunately, just before groundbreaking, your differing views of the ideal clinic cause a schism between you, and you go your separate ways, with patients already lining up in pre-admissions. Each of you decides to build the clinic of your dreams, trying to hire doctors, nurses, and maintenance staff, and build new modules, specialized services, and even parking, in order to meet the needs of the patients ailing in pre-admissions.

This is your Clinic! Build it however you like to give patients the care they need, so you can make your Clinic the most popular one in town!

Possible exhaustive list of differences between the Deluxe edition and previous edition:
- The rules have been totally rewritten
- The rules offer two sets up for beginners and experts
- The rules include a solo variant
- Many bonuses and penalties have been changed such as when a Patient dies in your hospital, the turn order has been updated and clarified
- The box includes a bag of wooden laser cut meeples for the cars, the doctors, the staff and the nurses

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-12-16 Prowadzenie szpitala to ciężki kawałek.. suchara :D autor: PIOTR LIS

Na początku zaznaczę że nie jestem fanem gier polegających na zdobywaniu punktów (grając solo sczególnie) i staranie się o poprawę wyniku nie jest w mojej naturze - zdecydowanie wolę złapać za topór i szarżować przez lochy podnosząc ekwipunek,rozwiązywać zadania .. aczkolwiek w chwili obecnej patrząc na półkę z grami stwierdziłem że byłem już magiem, wojownikiem, pokonałem setki szkieletów, bandytów, smoków przemierzyłem krainy, lochy wykonałem tysiące "questów".. ale nigdy nie byłem : zarządcą szpitala :D Więc przeglądając internet w poszukiwaniu jakiegoś tytułu który byłby dla mnie czymś zupełnie nowym, odmiennym natrafiłem na kampanię KS tej właśnie gry : Clinic.
Spodobała mi się jej szata graficzna a później mechanika pod grę solo - i faktycznie gra mnie nie rozczarowała.. Jest tutaj masa znaczników, małych samochodzików, lekarzy, pacjentów (w rozszerzeniu : kobiet w ciąży, sprzątaczek itd) Wykonanie graficzne jest bardzo estetyczne, fajnie przemyślane i myślę też że czytelne (o ile te wszystkie akcje można na początku uznać za jakieś szaleństwo po pewnym czasie wszystko staje się intuicyjne) Nie mam doświadczenia w takich grach (Work and Placement ? Tak to się nazywa..?) ale powiem szczerze że jest coś w tym tytule - masz ochotę po zakończeniu rozgrywki podejść jeszcze raz i spróbować zarobić więcej pieniędzy (co przekłada się na punkty prestiżu) Polecam naprawdę można się nakombinować i mieć z tego satysfakcję!