DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Odbiór osobisty

Swoje zamówienie możesz odebrać w jednym z naszych sklepów w Warszawie.

Gry oznaczone jako dostępne w 24h są dostępne od ręki w sklepie na Bemowie i możesz je odebrać zaraz po złożeniu zamówienia.

W przypadku pozostałych sklepów możemy potrzebować dodatkowych 1-2 dni roboczych na dostarczenie do nich Twojego zamówienia.

Informacje na temat dokładnej lokalizacji sklepów oraz ich godzin pracy znajdziesz tutaj: jak trafić?.

Oczywiście odbiór osobisty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami!

Koszty wysyłki


Koszty wysyłki zależą od wybranej metody dostawy i płatności oraz od wartości zamówienia.


Kurier UPS

do 99,99 zł od 100
do 199,99 zł
od 200
do 299,99 zł
powyżej 300 zł
płatność z góry 18 zł 12 zł 6 zł GRATIS
płatność przy odbiorze 23 zł 17 zł 11 zł 5 zł

Paczkomaty Inpost

do 99,99 zł od 100
do 199,99 zł
od 200
do 299,99 zł
powyżej 300 zł
płatność z góry 9 zł 6 zł 3 zł GRATIS
płatność przy odbiorze 13 zł 10 zł 7 zł 4 zł


Koszty dotyczą dostawy na terenie Polski.

Przesyłki zagraniczne


Aktualnie oferujemy możliwość wysyłki do państw UE kurierem GLS. Koszt takiej przesyłki zależy od kraju docelowego, jej wagi oraz rozmiarów.

Koszty dostawy wyceniane są indywidualnie. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia

Przesyłka musi być opłacona z góry. Przy dostawie za granicę nie ma możliwości płatności przy odbiorze.


Termin realizacji


Przy każdej grze podany jest termin realizacji. Jest to czas jaki potrzebujemy na przygotowanie danej gry do wysłki. Liczony jest zawsze w dniach roboczych.
Po skompletowaniu całego zamówienia pojawi się łączny czas przygotowania go do wysyłki. Wynika on z najdłuższego czasu realizacji pojedynczej gry.

Możliwe są następujące czasy realizacji:
  • 24 godziny - oznacza to, że co najmniej jeden egzemplarz gry mamy w tej chwili w naszym magazynie i możemy go wysłać w ciągu maksymalnie jednego dnia od momentu potwierdzenia zamówienia Z reguły staramy się takie zamówienia wysyłać w tym samym dniu w którym płatność wpłynie na konto lub też kiedy zostanie ono potwierdzone
  • 3-5 dni - oznacza on, że nie mamy tego tytułu u siebie ale sprowadzamy go od jednego z naszych stałych dostawców z Polski.
  • do 7 dni, do 14 dni, do 30 dni (dni kalendarzowe) - terminy takie oznaczają, że grę bądź sprowadzamy z zagranicy (wtedy czas wynika z przewidywanej daty najbliższej dostawy), bądź od jednego ze stałych dostawców, z tym, że nie jest ona dostępna od reki i my również będziemy musleli na nią poczekać.
  • w dniu premiery - dotyczy tytułów, których nie ma jeszcze w sprzedaży, ale znany jest przewidywany termin ich premiery. Bardzo często w okresie przedsprzedaży gry mają promocyjne ceny.

Staramy się na bieżąco aktualizować informacje o dostępności poszczególnych gier u naszych dostawców. Niestety czasami zdarza się, że nie dostaniemy informacji o tym ani sami nie zauważymy, że tytuł nie jest już dostępny. W takim przypadku staramy się w pierwszej kolejności znaleźć innego dostawcę, ale jeśli nie będzie to możliwe może się okazać, że Twojego zamówienia nie będziemy w stanie zrealizować w obiecanym terminie. W takich wypadkach zawsze informujemy o zaistniałej sytuacji mailem, dając możliwość decyzji, czy nadal chcesz czekać na spóźniający się tytuł, czy też anulować całość lub część zamówienia.

Zdarzają się również sytuacje odwrotne, czyli mamy u siebie na stronie informację, że tytuł jest niedostępny, podczas gdy bez problemu możemy go zamówić. Jeżeli szukasz jakiejś gry, przy której jest właśnie taka informacja, zapytaj czy przypadkiem nic się w ich dostępności nie zmieniło, a czego być może nie zauważyliśmy.