DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Odbiór osobisty

Swoje zamówienie możesz odebrać w naszym sklepie w Warszawie.

Gry oznaczone jako dostępne w 24h są dostępne od ręki w sklepie na Bemowie i możesz je odebrać zaraz po złożeniu zamówienia.

Informacje na temat dokładnej lokalizacji oraz godzin pracy sklepu znajdziesz tutaj: jak trafić?.

Oczywiście odbiór osobisty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami!

Koszty wysyłki


Koszty wysyłki zależą od wybranej metody dostawy i płatności oraz od wartości zamówienia.


Inpost Paczkomaty 24/7
Przewidywany czas dostawy to 1-2 dni robocze po dniu wysyłki.

do 349,99 zł powyżej 350 zł
płatność z góry 16 zł GRATIS
płatność przy odbiorze 20 zł 4 zł

Kurier DHL
Przewidywany czas dostawy to 1-2 dni robocze po dniu wysyłki.
do 349,99 zł powyżej 350 zł
płatność z góry 18 zł GRATIS
płatność przy odbiorze 23 zł 5 zł


Koszty dotyczą dostawy na terenie Polski.

Przesyłki zagraniczne


Aktualnie oferujemy możliwość wysyłki do państw UE kurierem UPS lub GLS. Koszt takiej przesyłki zależy od kraju docelowego, jej wagi oraz rozmiarów.

Koszty dostawy wyceniane są indywidualnie. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia

Przesyłka musi być opłacona z góry. Przy dostawie za granicę nie ma możliwości płatności przy odbiorze.

Akceptujemy płatności przelewem bankowym lub przez Paypal. Płatność Paypal wiąże się z prowizją w wysokości 2,9%.

Termin realizacji


Przy każdej grze podany jest termin realizacji. Jest to czas jaki potrzebujemy na przygotowanie danej gry do wysłki. Liczony jest zawsze w dniach roboczych.
Po skompletowaniu całego zamówienia pojawi się łączny czas przygotowania go do wysyłki. Wynika on z najdłuższego czasu realizacji pojedynczej gry.

Możliwe są następujące czasy realizacji:
  • 24 godziny - oznacza to, że co najmniej jeden egzemplarz gry mamy w tej chwili na miejscu w sklepie i możemy wysłać go w ciągu maksymalnie jednego dnia od momentu potwierdzenia zamówienia. Z reguły staramy się takie zamówienia wysyłać w tym samym dniu w którym płatność wpłynie na konto lub też kiedy zostanie ono potwierdzone
  • 48 godziny - oznacza to, że co najmniej jeden egzemplarz gry mamy w tej chwili w naszym magazynie i potrzebujemy do 2 dni na dostarczenie go sklepu, skąd zostanie wysłany.
  • 3-5 dni (dni robocze) - oznacza on, że nie mamy tego tytułu na stanie ale sprowadzamy go od jednego z naszych stałych dostawców z Polski.
  • od 7 do 30 dni (dni kalendarzowe) - terminy takie oznaczają, że produktu nie mamy na stanie, ale powinien on być dostępny u jednego z naszych dostawców za granicą. Realizacja zamówienia jest w tym przypadku uzależniona od dostępności produktu u dostawcy. Czasami zdarza się, że zapas produktu u dostawcy wyczerpie się zanim nasze zamówienie zostanie zrealizowane i wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć lub zamówienie nie uda się zrealizować.
  • w dniu premiery - dotyczy tytułów, których nie ma jeszcze w sprzedaży, ale znany jest przewidywany termin ich premiery. Bardzo często w okresie przedsprzedaży gry mają promocyjne ceny.

Staramy się na bieżąco aktualizować informacje o dostępności poszczególnych gier u naszych dostawców. Niestety czasami zdarza się, że nie dostaniemy informacji o tym ani sami nie zauważymy, że tytuł nie jest już dostępny. W takim przypadku staramy się w pierwszej kolejności znaleźć innego dostawcę, ale jeśli nie będzie to możliwe może się okazać, że Twojego zamówienia nie będziemy w stanie zrealizować w przewidywanym terminie. W takich wypadkach zawsze informujemy o zaistniałej sytuacji mailem lub telefonicznie, dając możliwość decyzji, czy nadal chcesz czekać na spóźniający się tytuł, czy też anulować całość lub część zamówienia.

Zdarzają się również sytuacje odwrotne, czyli mamy u siebie na stronie informację, że tytuł jest niedostępny, podczas gdy bez problemu możemy go zamówić. Jeżeli szukasz jakiejś gry, przy której jest właśnie taka informacja, zapytaj czy przypadkiem nic się w ich dostępności nie zmieniło, a czego być może nie zauważyliśmy.