gry planszowe dla dzieci > Kubuś na grzybobraniu
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Kubuś na grzybobraniu

Kubuś na grzybobraniu

Klasyczna gra dla dzieci w z popularnym misiem w roli głównej

cena:

28.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 5 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Trefl
nr katalogowy: 00178

wersja językowa: polska

Opis


Przyjaciele postanawiają zrobić Krzysiowi niespodziankę na urodziny – upiec wielki grzybowy omlet! Kubuś wraz z Kłapouchym, Tygryskiem i Prosiaczkiem wyruszają do Stumilowego Lasu na grzyby.

Gracze poruszają się po planszy koszyczkami, do których zbierane są grzybki. Ten, kto znajdzie grzyby jadalne, otrzymuje punkty. Ten, kto zbierze muchomora – traci punkty.

Zawartość opakowania: plansza do gry, 4 plastikowe koszyczki, 26 grzybków, instrukcja gry.
Kubuś na grzybobraniu jest jedną z ulubionych gier planszowych dzieci, które dzięki niej uczą się przyjaznego współzawodnictwa.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-11-11 Fantastyczna dla najmłodszych graczy autor: jakmis2011

Klasyczna gra z rzucaniem kostką i przesuwaniem się o wyznaczoną ilość. Bardzo ładna kolorowa plansza z bohaterami Stumilowego Lasu. Poruszamy się po planszy pionkami-koszyczkami i zbieramy po drodze grzybki które stoją na planszy w wyznaczonych miejscach. Jest trzynaście specjalnych pól, jeżeli na nich staniemy poruszamy się szybciej, omija nas kolejka itp. Grę kupiliśmy dla syna, który wtedy miał pięć lat. Bardzo często z nim w nią graliśmy. Potrafił nawet dziesięć razy z rzędu z nami w nią grać, co tylko świadczy o tym jak bardzo mu się podobała. Grę polecam właśnie dla dzieci w tym wieku czyli pięć, sześć lat. Dla starszych gra będzie zbyt nudna i banalna. Jednak dla takich maluchów to idealny prezent, a cena tym bardziej zachęca do kupna.
dodano: 2009-12-14 bardzo fajna dla maluchów autor: baraneek

Tradycyjna gra w grzybobranie w wydaniu dla wielbicieli mieszkańców Stumilowego Lasu... A który z maluchów z radością nie dołączy do przygód Kubusia, Tygryska, Kłapouszka lub Prosiaczka rozgrywających się na kolorowej planszy? :)
Gra jest bardzo ładnie i starannie wydana. Śliczne pionki-koszyczki pomieszczą zdobyte grzybki. Nawet muchomorek wśród jadalnych grzybków nie wywoła u maluchów płaczu i pozwala nadal wygrać.