gry planszowe dla dzieci > Zgadnij kto to?
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Zgadnij kto to?

Zgadnij kto to?

Zostań najlepszym detektywem

cena:

85.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 6 lat

wydawca: Hasbro
nr katalogowy: 14617

wersja językowa: polska

Opis


Jako pierwszy rozpoznaj właściwą postać! Zadawaj tyle pytań, ile to konieczne, aby rozwikłać zagadkę. Ale pamiętaj - w tej grze liczy się szybkość i spostrzegawczość! Przyglądaj się uważnie wszystkim twarzom - jedno sprytne pytanie może wyeliminować kilka kart za jednym razem. Wygrywa ten, kto pierwszy rozpozna tajemniczą osobę wybraną przez przeciwnika. Wygraj 5 rund i zostań najlepszym detektywem!

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-12-15 autor: zioombel

Zgadnij kto to - gra dla dwóch osób w zgadywanie zadajemy pytania i eliminujemy podejrzane postacie, osoby, zwierzęta i tp. W grze musimy pamiętać o co pytaliśmy, myśleć
o co możemy zapytać by przybliżyłoby to nas jak najszybciej do zwycięstwa. Dziecko chętnie gra w takie zgadywanki może nie jest to pozycja na co dzień ale doraźnie jest bardzo pozytywnie odbierana.
dodano: 2014-02-11 Średnia jakość autor: wilczur

Generalnie mam doświadczenie i grałem w droższe wersje tej gry a sam skusiłem się na tańsze rozwiązanie i to był błąd. Mechanika jest sama w sobie bardzo fajna - wybieramy postać po swojej stronie i próbujemy odgadnąć jaką postać wybrał przeciwnik.
W podstawowej wersji jest baaaaaaaaardzo plastikowa plansza składana na wzór tego co widać. Klapki bardzo często przysporzą Was o kilka ciepłych słów do producenta = ponieważ będą się zamykać przy próbie otwierania.
mały trick:
zamknij wszystkie klapki w rzędzie
zgiętym palcem przeciągnij ręką przez wszystkie tak że większość się otworzy.

Generalnie gra super - jakoś wykonania 3/5

p.s.
Przy próbie połączenia plansz plastikowych ze sobą trzeba ułamać takie plastikowe elementy ponieważ nigdy się nie połączą - a instrukcja w tym nie pomaga!
dodano: 2012-05-14 ok autor: adam marcinkowski

moj zaczal grac ze mna gdy miał 4,5 roku i lubil sie bawic
dodano: 2010-02-19 Uczy nie tylko myślenia, ale też mówienia autor: feroMonik

A nam się ta gra wciąż nie znudziła. Gramy w nią odkąd córka skończyła 4 lata i wciąż odkrywamy w niej coś nowego. Wbrew pozorom, zadawanie trafnych pytań, na które można odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie" sprawia dużo trudności nie tylko dzieciom, ale nawet dorosłym. Z czasem zaczęłyśmy utrudniać sobie grę i np. wprowadziłyśmy zakaz pytania "Czy twój bohater jest kobietą/mężczyzną". Tak więc gra ewoluuje i mimo że córka ma już 8 lat, nadal do niej wracamy.

Dla mnie jedyną wadą tej gry jest wykonanie - oburzało mnie, że kartki z bohaterami są z papieru i samemu trzeba grę zmontować (polecam przyklejenie kart) oraz brak woreczka, z którego można wylosować bohatera.
dodano: 2009-03-17 oby szybko się nie znudziła... autor: grover

Gra jest dla dzieci. Rozrywka famiiljna tj. pomiędzy dziećmi a dorosłymi może tych drugich przyprawić o drobne zniecieprliwienie i znudzenie. Powiem szczerze, że dla mnie to wada.

Poza tym to jednak kolorowy, dobrze wykonany, przyciągający wrok produkt.

Niestety z doświadczenia wiem, że nawet 5-letnie dziecko szybko się tą grą znudziło.