gry planszowe dla dzieci > Jaki to zwierz?
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Jaki to zwierz?

Jaki to zwierz?

Nauka rozpoznawania zwierząt dla najmłodszych

cena:

17.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 3 lat
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Trefl
nr katalogowy:00748

wersja językowa: polska

Opis


Kto tak wesoło skacze po drzewie, a kto trąbą wielką macha nam ochoczo? Przyjrzyj się dobrze, bo do wytropienia masz aż 18 zwierząt! Gra edukacyjna „Jaki to zwierz?” uczy najmłodszych rozpoznawania zwierząt i ich cech charakterystycznych dzięki pięknie malowanym, kolorowym ilustracjom. Zadaniem małych graczy jest wybranie obrazków ze zwierzątkami, a następnie odszukanie i dopasowanie ich do puzzlowych ilustracji. Podczas rozgrywki najmłodsi mają do wykonania 6 zadań, w których nie tylko poznają otaczający je świat, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.  

W zestawie znajdują się ilustracje 18 zwierząt, a wśród nich: bocian, lis, słoń indyjski, słoń afrykański, łoś, wilk, sęp, goryl, orzeł, nosorożec, hipopotam, tygrys, delfin, żuraw, szympans, rekin, jeleń i lew.

Przyjazna grafika i proste zasady gry idealnie dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-09-19 uczy spostrzegawczosci i skupienia autor: joacha

Wspaniala gra, ktora uczy spostrzegawczosci. Dla przykladu kontur lisa i wilka na pierwszu rzut oka wyglada tak samo na pasku/tekturce z zadaniami- gdzie zwierzaki sa przedstawione "w nocy", czyli widac tylko ich kontur). Maluchy beda musialy troche poglowkowac aby nie dac sie zwiesc podobienstwom. Dla utrudnienia zwierzeta na puzzlach, ktore nalezy dopasowac do tekturki z zadaniami sa przedstawione w odbiciu lustrzanym. Gra godna polecenia dla 3-latka.