gry planszowe dla dzieci > Creationary
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Creationary

Creationary

Nowy sposób na grę planszową.

cena:

149.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 8
wiek: od 7 lat
czas gry: od 20 do 40 min.

wydawca: Lego

wersja językowa: europejska
instrukcja: polska

Opis


Gra kalamburowa w której każdy w swojej turze dobiera kartę i stara zbudować się z klocków Lego obiekt na niej przedstawiony. Punkty dostajemy za poprawne zbudowanie jak i za odgadnięcie rzeczy która została przedstawiona na karcie z zadaniem.

pudełko zawiera:

  • 338 elementów
  • 1 kostkę LEGO® 
  • 1 LEGO mini figurkę
  • 1 LEGO micro figurkę
  • 96 kart
  • 1 instrukcję

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-01-30 Rewelacyjna ! autor: monga

Poza ceną oczywiście ;) Niestety za markę LEGO się płaci, ale gra ma świetny pomysł. Ponieważ kocham wszelkie odmiany kalamburów, czy to słownych, czy pokazywanych nie mogłam nie zakochać się od pierwszego wejrzenia w kalamburach klockowych.

Gra ma 96 kart z różnymi przedmiotami, które należy zbudować i które odgadują przeciwnicy, ale nic nie stoi na przeszkodzie by po wykorzystaniu wszystkich dostępnych obrazków z gry tworzyć własne hasła lub grać w grę jak w normalne kalambury, gdzie jedna drużyna wymyśla hasło do ułożenia dla drużyny przeciwnej, jedna z osób z przeciwnej drużyny układa a pozostałe osoby z jej drużyny próbują zgadnąć co ona układa.

Naprawdę świetny pomysł na grę, ćwiczący wyobraźnię, pomysłowość, kreatywność - polecam gorąco. No tylko ta nieszczęsna cena, ale kto może sobie pozwolić niech kupuje :)