GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Leonardo

Leonardo

Znajdź piąty latawiec!

cena:

23.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 8 lat

wydawca: Amigo

wersja językowa: polska

Opis


Na każdej karcie przedstawione zostały cztery latawce: czerwony, żółty, zielony i niebieski. W każdym latawcu znajduje się liczba z przedziału 1 do 50. Poniżej latawców wydrukowany jest czarny kwadrat, w środku którego namalowane jest kółko. Kółko jest małe, bądź duże i przedstawia jeden z kolorów. Oznacza ono, która karta musi zostać odnaleziona w obecnej rundzie jako kolejna.

W każdej rundzie na środku stołu wykłada się jedną odkrytą kartę: jest ona nazywana pierwszą kartą. Pierwsza karta wyznacza, którą kartę należy odnaleźć jako kolejną drugą kartę. Druga karta pokazuje, która karta będzie trzecia, która to z kolei mówi, która karta będzie czwarta. Wreszcie czwarta karta wskazuje piątą. Kto pierwszy odkryje piątą kartę, szybko przyklepuje ją swoją dłonią i deklaruje ją jako swoją nagrodę.

Wszyscy grają równocześnie, w grze nie ma żadnych tur. W celu odnalezienia piątej karty można używać jedynie swojego wzroku i swojego umysłu. Nikt nie może się odzywać. Ręce mogą być używane jedynie do zaklepywania piątej karty. Gracz, który pierwszy uzbiera sześć kart, zostaje zwycięzcą.


Znakomita gra dla drugoklasistów i ich rodziców!

Do gry nie jest wymagana znajomość języka obcego, a szybkie poznanie reguł gry umożliwi Ci dołączona polska instrukcja.

PUDEŁKO ZAWIERA:
50 kart
instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną