GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Twister

Twister

Gra idealnie łącząca gimnastykę ze świetną zabawą.

cena:

106.90 94.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 6 lat
czas gry: ok. 30 min.

wydawca: Hasbro (2010)

wersja językowa: polska

Opis


Gra idealnie łącząca gimnastykę ze świetną zabawą. Aby wygrać, musisz utrzymać równowagę stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty. A nie jest to takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy! Zwłaszcza że nie wolno dotknąć maty łokciem ani kolanem… Można grać drużynowo, mogą grać nawet dwie osoby!

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2012-04-15 świetna autor: tutuś

Twister to świetna zabawa dla dużych i małych.Najlepiej jest wtedy gdy dorośli grają z dziećmi choć oczywiście mogą same dzieci i sami dorośli.Mam tu na myśli różnice w gabarytach dorosłych i dzieci bo jest to istotna sprawa gdy na macie tworzą się różne przeplatańce z ciał.Trzeba tu wykazać się zwinnością i wytrzymałością czasem więc można się zbłaźnić w oczach dziecka ale to nie o to chodzi.Grunt że jest dobra zabawa i dużo śmiechu. A dzieci są przeszczęśliwe gdy tata ląduje na plecy, a mama pada na kolana(u mnie tak to najczęściej wygląda- Rzadko wygrywam). Polecam wszystkim rodzicom mimo,że cena faktycznie jest zabójcza.
dodano: 2008-11-01 Wygibasy na wesoło autor: baska19

Gra bardzo przyjemna, dużo jest przy niej śmiechu i zabawy, najlepiej gra się w nią w trzy osoby. Jedynym minusem jest tylko cena, jak dla mnie troszkę jednak za wysoka. Polecam :)
dodano: 2007-12-11 Naprawdę warto autor: Nateczka

Zwłaszcza, jeśli dziecko ma wielu przyjaciół lub rodzeństwa :) wystarczy trochę wolnego miejsca i gwarantowana, co najmniej godzina świetnej zabawy. Nadaje sie zarówno na przyjęcia dla najmłodszych jak i zimowe wieczory. Łączy gimnastykę i zabawę. Nadaje sie także dla 2 osób, chociaż opcjonalnie polecam grac we trójkę, lub namawiać rodziców do pomocy przy losowaniu części ciała i koloru, na którym ma być ona postawiona. Ogólnie naprawę polecam, bo skoro dorosłym sprawia ona tyle frajdy to jak może nie dać jej dzieciom :D