gry planszowe dla dzieci > Moda i modelki 2
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Moda i modelki 2

Moda i modelki 2

Druga wersja gry „Moda i modelki”.

cena:

24.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 6
wiek: od 4 lat
czas gry: ok. 30 min.

wydawca: Alexander
nr katalogowy: 101972

wersja językowa: polska

Opis


Moda i modelki 2 to kolejna wersja znanej już i cenionej od lat zabawki pt. „Moda i modelki”. W tym wydaniu zawarte są 24 nowe, wspaniałe kreacje prezentowane przez atrakcyjne modelki. Każda z 24 plansz, przedstawiająca oryginalną kreację, podzielona jest na 4 części. Łącznie 96 poszczególnych części pozwala na ułożenie nieprawdopodobnie wielkiej ilości nowych, wspaniałych, a niekiedy zabawnych kreacji.

Wszystkie elementy z drugiej wersji można łączyć z elementami z pierwszej wersji „Mody i modelek”. Wówczas bogactwo możliwych do ułożenia kreacji wzrasta do astronomicznej ilości. Wszystko to sprawia, że zabawa w projektanta mody jest niesamowicie atrakcyjna, rozwija wyobraźnię
i wrażliwość plastyczną, dając przy tym wiele satysfakcji.

Gra zawiera również 7 dodatkowych gier, które dzięki rekwizytom i ciekawym zasadom gry są doskonałą rozrywką dla dzieci i dorosłych.

PUDEŁKO ZAWIERA:
96 elementów tworzących 24 plansze
1 kostka do gry
instrukcja

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną