gry planszowe dla dzieci > Przechlapane!
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Przechlapane!

Przechlapane!

Chlup, do wody! Dynamiczna i zabawna gra blefu.

cena:

55.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 6
wiek: od 6 lat
czas gry: ok. 10 min.

wydawca: Rebel.pl
projektant: Heinz Meister

wersja językowa: polska

Opis


Dynamiczna i zabawna gra blefu, w której staramy się jak najdłużej pozostać niezamoczeni! Każdy z graczy będzie odpowiedzialny za trzy pionki. Ważne, aby przynajmniej jeden z nich pozostał suchy do końca gry.

Na czym to polega?
18 kolorowych pionków rozmieszczamy losowo wokół basenu. Każdy z graczy otrzymuje jeden z żetonów i w tajemnicy sprawdza, jaki kolor pionków będzie należał do niego.
Podczas swojej tury każdy z graczy może poruszyć jeden, wybrany przez siebie pionek. W tym celu bierze go z brzegu basenu i sprawdza cyfrę na spodzie – to ona określa, o ile pól możemy przeskoczyć. Jeśli po wykonaniu ruchu pionek stanie na polu, na którym jest inna figurka, strąca ją do basenu.
Gdy zostaniemy pozbawieni wszystkich swoich figurek, ujawniamy swój kolor i odpadamy z gry.
Dlaczego pokochasz tę grę?
Z racji krótkiego czasu gry i niewielkich rozmiarów, w Przechlapane! możemy zagrać zawsze i wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać kilka partii na raz!
Gra stanowi świetne wprowadzenie do poważniejszych tytułów wykorzystujących blef.

Zawartość pudełka:

6 żetonów
18 pionków
37 naklejek
instrukcja
basen 3D

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-12-03 Szybki przerywnik autor: Piotr Bajda

Jestem po 4 partiach i cieszę się, że mam tą grę w kolekcji.

Zasady są opisane na tyle pudełka (widać na screenie) i to duża zaleta gry. Zasady są bardzo proste, rozgrywka bardzo szybka (max. 5 min). Trochę dedukcji, negatywnej interakcji, gry pamięciowej.

Nie jest to gra do której wracamy non-stop, ale zdecydowanie taki tytuł na półce to skarb. Jak ktoś się spóźnia na spotkanie planszówkowe to zawsze można w to zagrać i wkręcić się w planszówkowy wieczór. Nie ma tam odkrywczych mechanik, grafik, czy gameplayu, ale wykonanie jest atrakcyjne dla oka - metalowa puszka, z wypraską, która jest planszą. Polecam, jak szuka się tytułu na przysłowiowe 5 minut.