gry planszowe dla dzieci > Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie

Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie

Poręczny zestaw do nauki angielskich słówek i zdań dla dzieci w wieku 6-9 lat

cena:

32.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


wiek: od 6 do 9 lat

wydawca: Edgard

wersja językowa: polska

Opis


Angielski dla dzieci Świat wokół mnie to niezwykły pakiet przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Podczas wspólnych zabaw twoje dziecko pozna słówka związanych z otoczeniem domowym i szkolnym oraz nauczy się mówić o swoich zainteresowaniach i gustach muzycznych, ulubionych potrawach, sportach czy stanach emocjonalnych. Opanuje także nazwy zawodów i narodowości.

W książeczce dziecko znajdzie łamigłówki, kolorowanki i zadania utrwalające poznane słówka. Lista wszystkich słówek wraz z tłumaczeniami i wymową ułatwi powtarzanie słownictwa.

104 kolorowe karty obrazkowe zawierają najważniejsze zwroty, słówka i zdania. Po jednej stronie znajduje się angielskie słówko, a po drugiej - polskie tłumaczenie. Zabawne ilustracje przyciągają uwagę i ułatwiają zapamiętywanie. Z kartami można się bawić na wiele różnych sposobów opisanych w książeczce.

Naukę poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu ułatwią nagrania native speakerów zawarte na płycie CD dołączonej do każdego zestawu z tej serii. Na płycie znajdują się dodatkowo popularne brytyjskie piosenki zachęcające do nauki języka angielskiego.

Materiał był wcześniej wydany jako Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe Świat wokół mnie.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną