gry planszowe dla dzieci > Kieszonkowiec angielski: Piece of Cake
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Kieszonkowiec angielski: Piece of Cake

Kieszonkowiec angielski: Piece of Cake

Quiz karciany do nauki idiomów - 15+

cena:

16.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 15 lat
czas gry: od 10 do 20 min.

wydawca: Edgard
nr katalogowy:105040

wersja językowa: polska

Opis


Kieszonkowiec angielski Piece of Cake to wyjątkowa karciana gra edukacyjna dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy opanowali język angielski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B1-C1). Wciągający quiz z zabawnymi dialogami i pytaniami pozwala na naukę 172 angielskich idiomów!

Podczas zabawy z quizem poznasz słownictwo przydatne podczas codziennych sytuacji czy rozmów ze znajomymi, a także idiomy pojawiające się w filmach i książkach. Atrakcyjna szata graficzna stworzona przez Martę Ruszkowską do treści Anny Kamont przyciągnie uwagę i ułatwi zapamiętywanie. Przekonaj się, że nauka idiomów może być prosta i przyjemna!

Efekt uboczny grania: będziesz oglądać seriale bez napisow!

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży czy w szkole.

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Zawartość pudełka:

talia kart do nauki 172 idiomów

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną