gry planszowe dla dzieci > Kapitan Nauka - Angielski Dla Ucznia (6-9 lat)
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Kapitan Nauka - Angielski Dla Ucznia (6-9 lat)

Kapitan Nauka - Angielski Dla Ucznia (6-9 lat)

Zagadki i łamigłówki do nauki języków obcych

cena:

27.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do
wiek: od 6 do 9 lat

wydawca: Edgard
nr katalogowy:105227

wersja językowa: polska

Opis


Kapitan Nauka - Angielski Dla Ucznia (6-9 lat) to niezwykły zestaw zagadek i łamigłówek przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat, z którym najmłodsi mogą poznawać język angielski w przyjaznej formie, podczas wciągającej zabawy. Różnorodność zadań zawartych w kolorowej książeczce i spiętym śrubką pliku zagadek obrazkowych sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

W kolorowej książeczce (24 strony) dziecko znajdzie różnorodne ćwiczenia, takie jak rebusy, wykreślanki i historyjki obrazkowe. Poziom i tematykę zadań dostosowano do wieku i zainteresowań najmłodszych. Zapamiętanie słówek ułatwi słowniczek wszystkich wyrazów.

104 różnorodne zagadki obrazkowe z zabawnymi ilustracjami dostarczą wiele zabawy, a przy tym będą okazją do poznania i utrwalenia słownictwa w kontekście. Rozwiązania umieszczone na odwrocie kart umożliwiają samodzielne rozwiązywania zagadek lub zaproszenie do wspólnej zabawy rodzeństwo, znajomych czy opiekunów. Oryginalne ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a dzięki wygodnemu formatowi zagadki można zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.

Zawartość pudełka:

książeczka z ćwiczeniami
104 zagadki obrazkowe

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną