gry planszowe dla dzieci > Magia i Myszy: Serce Glorma
GRY DLA DZIECI
logo przedmiotu Magia i Myszy: Serce Glorma

Magia i Myszy: Serce Glorma

Rozszerzenie do gry Magia i Myszy.

cena:

119.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Cube (2016)

wersja językowa: polska

Opis


Książę Collin i jego mysi przyjaciele, po długich bojach, pokonali w końcu złą czarownicę Vanestrę. Myśleli, że zło na zawsze wygnane zostało z zamku. Niestety, w najgłębszych i najciemniejszych komnatach, coś czego nie powinno tam być przemyka wśród cieni. Mroczna i złowroga obecność knuje intrygę, która na zawsze może zaważyć na historii bohaterskich gryzoni!
Magia i Myszy: Serce Glorma, to długo wyczekiwany dodatek do bestsellerowej gry przygodowej, w której gracze prowadzą dzielną kompanię myszy przez rozliczne przeszkody i niebezpieczeństwa. W dodatku znajdziecie mnóstwo nowych elementów, które pozwolą wam jeszcze dłużej cieszyć się tą doskonałą grą.
Historia Serca Glorma rozpoczyna się dokładnie w momencie, w którym zakończyła się ta znana wam z kart księgi opowieści do podstawowej wersji Magii i Myszy! Będziecie mogli ponownie wcielić się w swoich ulubionych bohaterów: odważnego Collina, nieustępliwego Neza czy Filcha i stawić czoła zupełnie nowemu, tajemniczemu wrogowi!

Serce Glorma to nie tylko zupełnie nowa, pasjonująca historia w dobrze znanym wam świecie. To także nowe figurki, karty szperania, nowi przeciwnicy, nowe elementy mechaniki i przede wszystkim nowy bohater, w którego będziecie mogli się wcielić! Nere – to pochodząca z dziczy mistyczka, której potężna, pierwotna magia oraz znajomość alchemii na pewno wiele razy pomogą wam wyjść z największych opresji!


Macie za sobą godziny z Magią i Myszami? Myślicie, że nie ma dla was tajemnic i z łatwością poradzicie sobie ze wszystkim, co gra może przynieść waszym bohaterom? Spróbujcie zmierzyć się z Sercem Glorma! Nowe przygody są jeszcze dynamiczniejsze, scenariusze jeszcze bardziej nieprzewidywane, zwroty akcji jeszcze dramatyczniejsze, a całość stanowić będzie prawdzie wyzwanie nawet dla największych weteranów! Odważycie się podjąć wyzwanie?

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-04-11 Jest OK autor: Marcin Zawadzki

Dodatek, który jest przede wszystkim nową historią.

Ilość nowych elementów jest niewielka, dwie figurki, kilka kart i żetonów. Kupowałem w ciemno razem z podstawką, która bardzo przypadła mi do gustu i porównując to do tego, co otrzymaliśmy z pierwszą częścią (ilościowo), to można przeżyć mały zawód. Niby trochę tego jest, ale liczyłem na coś więcej, szczególnie że w dodatku spotykamy nowych przeciwników.

Jakościowo dodatek trzyma mocny poziom podstawki, figurki są bogate w detale i solidne a nowe grafiki równie estetyczne co poprzednie.

Zasady nie zmieniają się znacząco, dochodzi kilka nowych elementów i korzystanie z nich ograniczyłbym do gry w dodatek. Tutaj ponownie mamy nacisk na rozwinięcie i ciąg dalszy historii, dodatek jest mało "wstecznie kompatybilny", trochę rozumiem, trochę szkoda.

Mocną stroną dodatku jest kontynuacja opowieści i nowe scenariusze, jeśli ktoś bardziej ceni historię od samej zawartości pudełka, to myślę, że w ten dodatek warto się zaopatrzyć.