gry planszowe akcesoria > Tacka na żetony (czarna)
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Tacka na żetony (czarna)

Tacka na żetony (czarna)

Tacka na żetony dedykowana do gier wojennych

cena:

12.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: GMT

wersja językowa: nie dotyczy
instrukcja: nie dotyczy

Opis


Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2019-01-31 Najwygodniejszy patent na żetony autor: vitas

Z żetonami (i naturalnie z grami, w których są podstawowym elementem) mam do czynienia od 32 lat. Od tego czasu eksperymentowałem z pudełkami po zapałkach, kopertami, woreczkami na gumki, woreczkami strunowymi, czy wypraskami po bombonierkach. Każdy z tych patentów na swój sposób przyczyniał się do poprawy bałaganu i usprawnienia "setup'u" gry, ale łączyło je jedno: więcej wad niż zalet. Woreczki powodują konieczność otwierania i zamykania, co przy dużej liczbie grup żetonów bywa frustrujące. Wypraski w pudełkach umożliwiają dokonanie szczegółowego podziału żetonów ale nieopatrznie przechowywane sprzyjają wzajemnemu przemieszaniu się kartoników.
Oferowana tu TACKA NA ŻETONY to patent doskonały. Pokrywka nie ogranicza widoczności, szczelnie i pewnie zamyka przestrzeń na żetony. Przestrzeń jest wystarczającej wielkości do umieszczenia kilkunastu żetonów standardowych rozmiarów, a 20 wgłębień w zupełności wystarcza do uporządkowania całego zasobu dowolnej gry. Jakby tego było mało, profil pudełka umożliwia ustawienie na nim kolejnego, zaś całość ma taki wymiar, że idealnie pasuje do kartonowego pudła z grą, w szczególności z pudłami produktów GMT. Kupiłem na próbę dwa, plus jedno innego producenta (takie przeźroczyste). I stwierdzam, że król jest tylko jeden: Tacka na żetony GMT :-) A jeśli komuś nadal brak miejsca, może rozważyć wariant z głębszymi wytłoczkami. I pomyśleć, że ten produkt odkryłem niechcący :-)
GORĄCO POLECAM!!!
dodano: 2017-08-04 Niezbędnik stratega autor: kmd2000

Jeden z niezbędnych - zaraz po półce na gry - elementów każdej kolekcji. Tacka na żetony jest niezbędna nie tylko dla fanów gier wojennych. W przypływie gier zalewających nas kartonem i plastikiem, gadżet ten staje się naszym głównym sojusznikiem w walce z bałaganem, pozwalając jednocześnie oszczędzić cenny czas, spędzony w innym przypadku na segregowaniu i rozkładaniu żetonów przed każdą grą.
Jeśli chodzi o jakoś, produkt również spełnia oczekiwania - plastik jest gruby i nie trzeba na niego uważać. Wymiary pozwalają na włożenie tacki do praktycznie każdego pudła w naszej kolekcji. Jedynym mankamentem jest brak wyprofilowanego dna, co w przypadku mniejszych kartonowych komponentów może utrudniać wyciąganie ich z przegródek.
Polecam - jest to produkt wart swojej ceny.
dodano: 2015-04-23 wydaje się niepotrzebne, ale jak już się ma... autor: Łukasz Posadowski

... to ciężko się bez niej obejść. Zakup kilku do jednej gry pozwala ułożyć każdy jeden rodzaj żetonu do osobnej przegródki, co niesamowicie skraca czas rozkładania gry. A jeśli mechanika pozwala na uzyskiwanie nowych jednostek w czasie rozgrywki (np. bohater w Combat Commander) takie tacki niesamowicie skracają czas potrzebny na ich wyszukanie.

Nigdy nie wrócicie już do woreczków strunowych.
dodano: 2014-08-09 must have autor: Michał Kochman

Must have dla wargamersów.

Tacka pozwala trzymać żetony posortowane dzięki czemu rozłożenie gry zajmuje nieraz połowę mniej czasu.
dodano: 2014-03-24 polecam autor: Krzysztof Rudnicki

Absolutnie niezbędna do takich gier jak Horror z Arkham, Posiadłość Szaleństwa czy inne posiadające gigantyczną ilość żetonów. Szkoda, że przy grach nie jest podawane jaką ilość tacek będziemy potrzebować.