gry planszowe akcesoria > Zestaw do gry w kości (kubek 84mm)
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Zestaw do gry w kości (kubek 84mm)

Zestaw do gry w kości (kubek 84mm)

Zestaw do gry w kości z kubkiem o wysokości 84mm 

cena:

17.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Amigo

wersja językowa: polska

Opis


Skórzany kubek do gry w kości. Solidnie i estetycznie wykonany.
Wysokość kubka: 85mm, przekrój spód/góra: 50/68mm. Grubość skóry 3mm.
W komplecie 6 kości do gry o boku 15mm i zaokrąglonych rogach.

 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-03-18 łatwo i przyjemnie autor: Hotel Roberts Port ****

Kości są super umilaczem czasu wolnego. Skórzany kubek i kostki do gry zapewnią super zabawę oraz pełnię szczęścia. Często wykorzystywane są do gry przy barze, na zewnątrz a czasem nawet na ulicy. Dobrze wykonane, łatwe w transporcie.
Można wykorzystać je na wiele sposobów, także jako kości zamienne przy innych grach.

dodano: 2009-10-12 autor: tabska

Pięć kostek z niewinnymi kropkami :), a ileż możliwości świetnej zabawy. Gier przy ich użyciu jest dziesiątki, a kości należą do ulubionych zabaw towarzyskich w każdym zakątku świata. Uśmiech losu plus własna strategia działań i zaczynamy zabawę :)
Znakomity dodatek do towarzyskich pogaduszek starych przyjaciół i dobry "rozkręcacz" innych spotkań. Kojarzone są niechlubnie i niesłusznie z atmosferą spelunek, gdzie w mrocznych klimatach toczy się zaciekłe boje hazardowe.

Tymczasem moje pierwsze spotkanie z kośćmi to sceneria pogodnej plaży i urlopowego lenistwa. Wrzucone w bagaż "na wszelki wypadek" służyły beztroskiej zabawie i miłemu podtrzymywaniu nawiązanych znajomości.

Gra w kości nie jest dramatycznym wysiłkiem intelektualnym, to prawda, ale czy tego oczekujemy po zabawie w czas urlopu? Tymczasem kości ważą niewiele i tyleż miejsca zajmują w bagażu; warto zabrać je ze sobą.

Wprawdzie teraz jeszcze budzimy sympatyczną "sensację", gdy z koleżankami postukamy kośćmi o kawiarniany stolik w czasie babskich pogaduszek, ale może kiedyś będzie nas więcej ?:)

Daję proponowanemu zestawowi czwórkę tylko dlatego, że ja wolę grać kostkami większymi, o wymiarach 20-22 mm, ale też + za obecność skórzanego kubka.