gry planszowe akcesoria > DGT Pyramid
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu DGT Pyramid

DGT Pyramid

Elektroniczny zegar dla 4 graczy

cena:

99.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: DGT

wersja językowa: nie dotyczy
instrukcja: nie dotyczy

Opis


The DGT PYRAMID ™ is a smart digital timing device that creates new dynamics in any game up to 4 players.

There are five basic timing systems available with the DGT PYRAMID ™.

At the end of a player’s turn, the PYRAMID is passed on to the next player by turning the colour of the next player to the top. This stops the time of the last player and auto-starts the timing of the new player.

During the game, timing can be stopped and restarted by using the pause button. Use this for example to solve a dispute by consulting the dictionary in Scrabble® or to fight a battle in RISK™.

The optional buzzer makes it easy to notice the approaching time limits. 

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2011-11-29 Bardzo usprawnia grę autor: Slanek

Bardzo ciekawe czasomierz, fajnie skonstruowane, proste w obsłudze. Posiada 5 różnych opcji odmierzania czasu. Kupiłem do gry Rummikub aby odliczać dokładnie 1 minutę na ruch. Po zakończonym ruchu przekręca się zegar na inną ścianę i czas jest odmierzany od początku. Po upływie czasu wydaje dźwięk. Nie jest to najtańsze urządzenie ale powiem że niezbędne przy wielu grach gdzie należy odmierzać czas. Zastępuje klepsydrę w grach: Ubongo, Pictureca, Activity itp. Stosujemy także w różnych grach strategicznych, ekonomicznych zmuszając graczy do szybszego działania. Każdy ma 1 minutę na ruch i kolejka przechodzi na następnego gracza. A zegar to rewelacyjnie odmierzy.