gry planszowe akcesoria > Munchkin - Pudła Trzymania
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Munchkin - Pudła Trzymania

Munchkin - Pudła Trzymania

cena:

33.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Black Monk
projektant: Steve Jackson

wersja językowa: polska

Opis


Nie masz gdzie trzymać swoich kart do Munchkina? Masz ich tak wiele, że nie mieszczą się już w oryginalnym pudełku? Pudła Trzymania rozwiążą Twój problem! W skład dodatku wchodzą dwa pudła do trzymania kart: jedno na Drzwi i jedno na Skarby- każde pomieścić może do 500 kart.

Bonusem są 33 nowe, polskie karty z najnowszych dodatków: Munchkinomicon i Monster Enhancers, w tym przepotężna księga Munchkinomikon oraz jej 14 potwornych zaklęć

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2012-09-03 git autor: zioombel

Pudła trzymania to coś prostego, ale bardzo przydatnego w kolekcjonowaniu kart do Munchkina. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy 33 nowe karty z małym dodatkiem z czarami, oraz dwa pudła do trzymania kart. Pudełka wykonane są z grubej tektury, która się sprawdza. Jest bardzo wytrzymała. U mnie na szafce na Munchkinie stoją inne gry i nic się nie wygina i nie skrzypi. W pudełku mieszczą się karty w koszulkach co dla mnie jest istotną sprawą. Pozbyłem się już reszty pudełek od Munchkina. Teraz wszystko trzymam w pudłach. Czyli wszystkie karty plus 8 kości k10. Jedynym minusem jest to, że instrukcja nie mieści się w środku ;-) No chyba, że się ją złoży na cztery. Polecam każdemu maniakowi Munchkina.
dodano: 2012-01-26 W porządku :) autor: Michał Barcikowski

Zasadniczo rzecz biorąc jest to mały dodatek, który usprawnia grę w munchkina. Przy zakupie dostajemy 2 pudełka, które mieszczą po 500 kart. Jedne na drzwi i drugie na skarby. Ciekawą rzeczą jest to, że oprócz samych pudeł otrzymujemy również karty z polskich dodatków oraz mały dodatek MUNCHKINOMIKON wraz z zaklęciami. Tak tak jest to trudna nazwa. pochodzenie tej nazwy wzięło od prozy Lovecrafta gdzie pisarz wymyślił księgę necronomicon, w której były zapisane różne zaklęcia, rytuały do złych bogów. Jak można łatwo zauważyc zaklęcia jak i sam munchkinomikon dodają naprawdę wiele świeżości do gry. Jeżeli przeszkadza Ci za duża ilośc dodatków to zawsze możesz nie używac ich (jest to osobna talia), natomiast pudła trzymania naprawdę są przydatne. Polecam!
dodano: 2011-09-26 Przydatne autor: Marcinnn

Munchkin Pudła Trzymania będą przydatne dla wszystkich tych, którzy planują rozszerzać swoją kolekcję Munchkina. 500 kart, które można tam włożyć (do każdego) spokojnie wystarczą na dodatki (Munchkin 1,5 - Kości Zostały Rzucone, Munchkin 2 Wielosieczny topór, Munchkin 3 Kardynalne Błędy, Munchkin 3,5 - Piętno Śmierci, Munchkin 4 - Rumaki do Paki i Munchkin 5 - Łowcy Głów).
Samo wykonanie pudeł jest.. normalne.
Dodatkowo wprowadzają nowe karty do rozgrywki.

Plusy:
- mieszczą dużo kart dodatkowych,
- nowe karty do gry.

Minusy:
- cena za pudła powinna być niższa.

Ogólnie polecam dla wszystkich, których przygoda z Munchkinem przybiera na tempie.