gry planszowe akcesoria > Koszulki Euro 59x92 mm
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Koszulki Euro 59x92 mm

Koszulki Euro 59x92 mm

Ochronne koszulki do kart

cena:

13.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


ilość: 100 szt.

wydawca: Mayday Games
nr katalogowy: MDG-7028

wersja językowa: nie dotyczy
instrukcja: nie dotyczy

Opis


100 sztuk koszulek w rozmiarze 59 x 92 mm.Folia o grubości 40 mikronówPasują m.in do: Agricola, Alhambra, Battlelore, Blue Moon City, Cuba, Dominion, Le Havre, Mag Blast, Memoir 44, Notre Dame, Książeta Florencji, Stone Age, Summoner Wars

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-04-28 autor: razul

Koszulek Mayday używam od lat i bardzo je cenię. Doskonale spełniają swoją funkcję. Są cienkie i dobrze dopasowane więc zwykle nie ma problemu ze zmieszczeniem kart w koszulkach do wypraski. Jedyną wadą o jakiej warto wspomnieć jest tendencja do zlepiania się zakoszulkowanych. Generalnie koszulki warte polecenia.
dodano: 2011-04-05 Warte polecenia autor: drapichrust7

Koszulki są mniejsze niż adekwatne rozmiarem produkty FFG (Fantasy Flight Games). Dzięki temu moje karty do Battlelore zmieściły się w przegródce pudełka z grą. Gdy były ubrane w koszulki FFG musiały spoczywać w osobnym pudełku na karty. Produktowi FFG trzeba jednak oddać, że koszulki są grubsze niż te z Mayday.
dodano: 2010-11-03 Polecam ! autor: pan_satyros

Koszulki bardzo wygodne w użyciu, cienkie, ultra przejrzyste, świetnie dopasowane.
Jedynym ich mankamentem jest fakt, iż w paczkach tego rozmiaru (Euro 59x92) zdarzają się spore ilości za małych protektorów ;/
Nie jest to jednak na dłuższą metę problem, gdyż wystarczy napisać @ do polskiego dystrybutora i dostajemy brakujące koszulki :)