gry planszowe akcesoria > Hero Realms Adventure Storage Box
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Hero Realms Adventure Storage Box

Hero Realms Adventure Storage Box

Pudełko, które pomieści całą Twoją kolekcję Hero Realms!

cena:

134.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Wise Wizard Games
nr katalogowy: WWG519

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


This box will hold your entire Hero Realms collection, with or without sleeves, with room to spare for future sets and even a playmat! Use the included foam blocks to hold your cards firmly in place. The high-quality plastic dividers included will allow you to separate your cards by set, and/or have a deck ready to play with dividers for Market Deck, Fire Gems, Personal Decks, and Score Cards.

For use with Hero Realms Deckbuilding Game. Contents: 32 plastic dividers, 3 oversized plastic dividers, 1 promo card, and 6 foam blocks.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2022-05-31 Porządne pudło wykonane z bardzo dobrego materiału autor: Sarseth

Jak macie podstawkę to wiecie jakie pudełka są dodawane do tej gry. Można załatwić sobie jakiś zamiennik w miarę rozszerzania kolekcji - zwykłe tanie szare kartonowe pudło wystarczy. Dlaczego wydawać więc ponad stówę na dedykowany storage box?
Dla jednej karty promo? Nie. Karta promo dość potężna się wydaje, ale to nie dla niej kupujemy to.
Dla możliwości trzymania całej kolekcji - jasne, ale to taniej można dostać.
Za zakładki? Zakładki są prześliczne! Ułatwiają szukanie kart przed rozgrywką - wydłużają chowanie po rozgrywce -co jest oczywiste ;) Ale zakładki są poprostu śliczne i twarde i dwustronne. Brak mi może zakładki "custom" - mamy zakładkę promo cards - ale taki custom, custom 1, custom 2 - byłoby idealne.
A właśnie, co do materiału wróćmy, pudło jest z bardzo grubej tektury, czuje się w rękach że to pudło to dobrze zrobione dzieło ;) Trochę ciężko się otwiera przez to mam wrażenie albo dlatego że wkładki - bardzo mocno siedzą lekko wypychając ścianki - ale zapewniam - to nie jest wielki problem. Pudło jest ciężkie na pewno, to może być minus lub plus. Jestem pewny że to jest najlepsze quality pudło jakie mam w kolekcji gier.
No i na bank pomieści wszystko w koszulkach ;)
Kolorystyka oczywiście pasująca do gry :)