gry planszowe akcesoria > Koszulki Standard American Green (57x89mm)
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Koszulki Standard American Green (57x89mm)

Koszulki Standard American Green (57x89mm)

Koszulki do kart (57 X 89mm)

cena:

12.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


ilość: 50 szt.

wydawca: Fantasy Flight Games
nr katalogowy: FFS03

wersja językowa: nie dotyczy
instrukcja: nie dotyczy

Opis


W paczce znajduje się 50 koszulek o rozmiarach (56 X 89mm). Koszulki pasują do takich gier jak: Citadels, Descent: Journeys in the Dark, Munchkin, War of the Ring, Bohnanza

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2021-01-30 Simply the best autor: maruniewicz

Zaprzestanie produkcji tych koszulek przez FFG to jedna z największych strat, jakie spotkały branżę po przejęcie firmy z Minnesoty przez Asmodee.
Historycznie, przez lata, dla prorektorów FFG nie było żadnej sensownej konkurencji. Wytrzymałe, matowe, grube (100 mikronów) i sztywne, nienagannie wykonane (czego nie można powiedzieć o wielu współczesnych koszulkach premium)- miały to wszystko. Świetnie się tasują i nie przylegają na styk powodując wypadanie karty. Cena rzecz jasna była często zaporowa- pakowanie po 50 sztuk robiło swoje. NIemniej jednak- część rozmiarów jest jeszcze dostępna - i jeżeli cena nie gra roli to warto swoje najbardziej ukochane gry w nie zapakować. Jedynym, względnym minusem, może być to, że, ze względu na dużą grubość, zakoszulkowane karty mogą nie mieścić się w tak wbudowanych plastikowych insertach, a nawet tych dedykowanych. Plus - rzecz jasna- stosy kart robią się znacznie wyższe. Niemniej jednak, to niedogodność, czy raczej cecha całego segmentu koszulek premium. Póki oryginalne FFG sleeves są jeszcze dostępne - serdecznie polecam się w nie zaopatrzyć.
dodano: 2015-01-07 autor: Krzysztof Kwolek

Koszulki Fantasy Flight Supply to najwyższa jakość swojej kategorii. Cechuje je trwałość, solidność. W porównaniu do innych produktów o tym samym rozmiarze są bardzo grube. To jest zaletą, gdyż zwiększa trwałość. Wadą natomiast może być w wielu przypadkach gier, przy których producenci kierują się dziwną tendencją do zdecydowanej minimalizacji pudełek. Powoduje to, że karty po zapakowaniu w koszulki nie mieszczą się w oryginalnych opakowaniach. Szczególnie dziwne i niepotrzebne jest to w przypadku gier w pudełkach o bardzo małych rozmiarach.
Karty są śliskie. Jednak problem mija po paru rozgrywkach, więc nie jest to minusem.
Nie zdarzają mi się braki w liczbie sztuk w opakowaniach i co istotne - nie zdarzają mi się też wadliwe pojedyncze sztuki.
Dlatego polecam te koszulki każdemu. Przydatne bywają np. do gry Munchkin, chociaż przy ilości kart i przy niewielkim pudełku to przestaną się one w nim mieścić.
dodano: 2011-11-21 Bardzo dobre autor: jakmis2011

Rewelacyjne koszulki. Nie ślizgają się, karty nie wysuwają się ze środka. Warto dołożyć trochę więcej i kupić je, a nie wydawać na tańsze, które są gorszej jakości. Koszulki kupione do gry Cyklady i Cytadela, pasują idealnie. Polecam.
dodano: 2011-01-24 autor: Rafał Stańczak

Jedne z najlepszych koszulek jakie miałem okazje zakupić. Są sztywne, nie niszczą się zbyt szybko. Sztywność czasami jest minusem gdyż rogi są ostre ale z czasem się wyrabiają na tyle ze absolutnie to nie przeszkadza. Co najważniejsze dla wielu graczy idealnie dopasowane do kart (miedzy innymi do Fasolek czy Cytadeli). Stosunek ilości do ceny nie jest zbyt dobry ale jakość koszulek przemawia za zakupem.
Jedyny istotny minus zakładania tych koszulek jest to, że potrafią nie mieścić się do pudełka (grubość koszulek jest dość spora co jest plusem).
Bardzo polecam zakup koszulek szczególnie do Cytadeli gdzie karty się dość szybko niszczą.
dodano: 2010-07-31 Porządne koszulki autor: Wojciech Rogowski

W przeciwieństwie do tanich zamienników, koszulki FF są dość sztywne, karty nie wyślizgują się ze środka, a powierzchnia koszulek nie "mętnieje" tak szybko od brudu. Sztywność, o której pisałem, może być też mankamentem - ich rogi są naprawdę ostre.