gry planszowe akcesoria > Tramways Engineer's Workbook
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Tramways Engineer's Workbook

Tramways Engineer's Workbook

Książka z trasami do Tramways z zalaminowanymi stronami i pisakiem do pisania po nich.

cena:

79.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 2
wiek: od 12 lat
czas gry: od 10 do 30 min.

wydawca: AVStudioGames (2018)
nr katalogowy:TW-EW
projektant: Alban Viard

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Tramways Engineer's Workbook is a board game released in 2018 with minimalist components:


1 book of 100 laminated pages
2 erase pens
a rule set of 16 pages


In solo play, this is a book of puzzles; each puzzle adds a new rule, and you have to match the different goal within a given number of rounds. In duo play, the game becomes a competitive pick-up-and-deliver game with different victory conditions. In both configuration, you draw lines on the left side of the book which shows a grid map and you use tickets on the right side to perform actions.

The entire book has a legacy feeling since at the end of the book, you will play with ALL the rules of Tramways, another game from the same author. Open the book, and draw lines to match the goals...

—description from the designer

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-12-05 Wyjątkowo ciekawy i nowatorski pomysł autor: pawelacb

Grałem i mam Tramways, grę która jest dość wymagająca i która ma tryb solo ale najciekawiej działa na 3-4 osoby. Teraz pojawił się jej odpowiednik dla 1-2 graczy. Od razu zdecydowałem się na zakup i absolutnie nie żałuję. Prawie 50 logicznych zagadek, wszystko w ciekawej otoczce tematycznej. Próbujemy dostarczać pasażerów do miejsc docelowych. W tym celu budujemy tory i przewozimy ich tramwajami. Wszystko bardzo spójne i eleganckie. To gra logiczna więc tak naprawdę temat jest tam na siłę, ale spokojnie, nie ma obawy że się nie przyjmie. Naprawdę można się wciągnąć. Poszczególne epizody (jest ich 46) mają coraz większy poziom trudności i odblokowują kolejne warunki wygranej a także kolejne zasady. Naprawdę świetna zabawa Solo na wiele godzin.