gry planszowe akcesoria > Card Crate - Dragon
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Card Crate - Dragon

Card Crate - Dragon

Idealne pudełko na wszystkie gry karciane

cena:

99.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: ADC Blackfire
nr katalogowy:91734

wersja językowa: nie dotyczy
instrukcja: nie dotyczy

Opis


Our Card Crate can safely store up to 1200 sleeved or unsleeved cards (standard and small Size) and protects them from dust, damage or loss. The box itself measures 30x30 cms and, as this is the usual board game box size, fits perfect into your gamer shelf. It contains 6 card compartments and two smaller dice or token areas. There are 12 acrylic dividers included to provide a maximum of individual configuration. Dividers and walls at each compartment are curved to enable easy access to all cards.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-01-17 duże pudło na wiele kart autor: Miszon

Godna uwagi skrzynia, w której możemy przechowywać karty do gier karcianych. Skrzynia jest wykonana ze sklejki, którą polecam pomalować (biały kolor będzie się szybko brudził), jest ona do samodzielnego złożenia i sklejenia. Instrukcja dobrze wyjaśnia montaż skrzyni. W środku oprócz miejsca na naprawdę wiele kart (wg producenta nawet 1200! Przykładowo zmieszczą się karty od 3 dodatków do Dominiona: Złoty Wiek, Przystań, Róg Obfitości) znajdziemy również kilka przegródek na dodatkowe elementy typu żetony czy kości.
Skrzynia jest solidna, wykonanie można polecić.
2 minusy:
- skrzynia nie posiada sensownego zamknięcia, co oznacza że będzie musiała być przechowywana tylko poziomo, inaczej grozi otworzeniem się, w przypadku transportu podobnie, albo należy ją wtedy włożyć w jakąś ciasną torbę, by nam się wszystko nie rozsypało.
- w środku jest stanowczo za mało przegródek. Trzeba dokupić przegródki, na szczęście pasują te dostępne na rynku od innych zestawów tego typu (może nie idealnie pasują, ale są jak najbardziej funkcjonalne, w zestawie znajdziemy przegródki plastikowe, pasują też te drewniane).
Jeśli ktoś posiada grę składającą się z wielu kart, na pewno można polecić ten produkt, z racji na dużą pojemność skrzyni, wyjdzie to ekonomiczniej niż kupowanie insertów do pudełek, czy kilku boxów.