gry planszowe akcesoria > Star Wars IA Skirmish Maps: Anchorhead Cantina
AKCESORIA DO GIER
logo przedmiotu Star Wars IA Skirmish Maps: Anchorhead Cantina

Star Wars IA Skirmish Maps: Anchorhead Cantina

Mapa do gry Star Wars Imperial Assault

cena:

129.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Fantasy Flight Games
nr katalogowy: SWI45

wersja językowa: polska

Opis


Często kupowane razem z Star Wars IA Skirmish Maps: Anchorhead Cantina:Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-06-13 Dobra jakość i ciekawe misje :) autor: Mikołaj Witkowski

To pierwsza mata jaką kupiłem do gry, więc nie mogę jej porównać z innymi. :) Jakość wykonania jest bardzo dobra, jeden mały zarzut - jeśli ktoś miał styczność z produktami FFG print on demand to mają one zawsze nieco dziwne kolory, i tak też jest tutaj, niestety dotyczy to nie tylko dołączonych kart ale i samej maty, kolory mają nieco zaburzony bilans (zwłaszcza Obi Wan ma nieco czerwoną skórę). Jeśli ktoś postanowi wtasować karty misji do talii, będą się one nieco różnić od tych ze standardowych dodatków.

Mata jest duża, miejsca wystarczy również na karty jednostek, sama kantyna jednak jest dość ciasna i nie ma tam zbyt ciekawych zaułków czy terenu (co ma sens). Do maty mamy dołączone dwie misje, obie są dość ciekawe, może nawet nieco zbyt niestandardowe, ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie by po prostu urządzać sobie walkę bez dodatkowych celów.

Ostatni komentarz z bardzo indywidualnej perspektywy - matę kupiłem nie w celach turniejowych, ale by móc częściej grać w grę, oszczędzając na czasie na rozkładanie mapy. Z jednej strony mata sprawdza się w tej roli dobrze, ale jedna dość szybko może się znudzić. Na szczęście o ile maty są duże to dość dobrze się zwijają i spokojnie można przechowywać kilka razem.